شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:11 منتشر شده در مورخ: 1396/03/28 شناسه خبر: 1129968

رئیس راهور بانه به ضرورت تداوم ایمن سازی معابر این شهر تاکید کرد

رئیس راهور بانه به ضرورت تداوم ایمن سازی معابر این شهر تاکید کرد
رئیس راهور شهرستان بانه با اشاره به حادثه خیز بودن برخی از معابر این شهر به ضرورت تداوم ایمن سازی معابر بانه توسط سازمانهای ترافیکی تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  آرباباخبر، سرهنگ اسدالله دالوند امروز در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اشاره به اقداماتی که توسط شهرداری و سایر سازمان های مرتبط  با حوزه ترافیک انجام شده است اظهار داشت: اگر چه در بحث اصلاح هندسی و ایمن سازی معابر شهری در نقاط مختلف شهر بانه اقدامات مناسبی در سال گذشته و اوایل امسال صورت گرفته است اما بازهم نواقصی هست که بایستی حل شود.

وی افزود: خیابان های مرکز شهر و محدوده مجتمع های تجاری بانه از جمله نقاطی هستند که با توجه به حوادث ناگواری که برای تعدادی از شهروندان و مسافرین در این مراکز تا به امروز اتفاق افتاده نیازمند ایمن سازی هستند که این امر بایستی توسط مسئولین ذی ربط در اولویت باشند.

دالوند تصریح کرد: قطعا مباحثی که پلیس راهور در خصوص نصب سرعت کاه ها و اصلاح هندسی برخی معابر در شورای ترافیک شهرستان مطرح می کند  نتیجه برگزاری  ساعت ها جلسه هم اندیشی با قشر دانشگاهی ونخبه؛ نقطه نظرات خود مردم و تکرار حوادثی است که در این نقاط اتفاق افتاده است.

رئیس راهنمایی و رانندگی بانه همچنین راه اندازی دوربین ثبت تخلف خودرویی را از دیگر مطالبات راهور از شهرداری و سازمان های ترافیکی این شهرستان برشمرد و گفت: با توجه به ضرورت این موضوع می طلبد که سازمان های مذکور این مدضوع را هم در اولویت قرار دهند.

وی در ادامه به رسیدن فصل تابستان و افزایش استفاده از موتورسیکلت توسط شهروندان نیز اشاره کرد و گفت: تقاضامندیم که شهروندان هنگام استفاده از موتورسیکلت از کلاه ایمنی و لباس های مربوط به این وسیله نقلیه استفاده کنند.

این مسئول از والدین خواست تا برای حلوگیری از وقوع هرگونه حادثه دلخراش برای فرزندان خود و سایر شهروندان حتی الامکان از در اختیار قرار دادن موتورسیکلت و خودروی سواری به فرزندانشان که فاقد گواهینامه مربوطه هستند پرهیز کنند.

وی از کاهش دور دورهای شبانه در رمضان امسال نیز خبر داد و گفت: خوشبختانه امسال این موضوع در مقایسه با سال های گذشته بسیار کم رنگ تر شده است که این موضوع نیز علی رغم تلاش همکاران ما در نیروی انتظامی و پلیس راه حاصل خواست خود مردم و  همشهریان عزیز بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1129968
ارسال نظر
نظرات