شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:10 منتشر شده در مورخ: 1396/04/14 شناسه خبر: 1142187
روز شمار هفته عفاف و حجاب سال 96 اعلام شد/برگزاری نشست خبری در روز 17 تیر
مدیر روابط عمومی سازمان بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه هفته عفاف و حجاب از 17 تا 23 تیرماه سال 96 است، روزشمار این هفته را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از «بسیج زنان کشور»؛ فاطمه قریشی، مدیر روابط عمومی سازمان بسیج زنان کشور با بیان اینکه هفته عفاف و حجاب سال 96، از 19 تا 25 تیرماه است، گفت: این هفته به منظور پاسداشت شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد و سایر شهدای عفاف و پاکدامنی در 21 تیر، سالروز حمله رژیم پهلوی به معترضان کشف حجاب در سال 1315 است و شعار این هفته «حیا و عفت، ندای فطرت، گفتمان برتر» است.

وی در خصوص روز شمار هفته «عفاف و حجاب» نیز گفت: برای 17 تیر ماه شعار «عفاف و حجاب، خیزش جهانی تجلی فطرت» تعیین شده است، 18 تیر «عفاف و حجاب خودباوری، امنیت اخلاقی، نشاط و آرامش روانی»، 19 تیر «عفاف و حجاب، حافظ حریم خانواده» و برای 20 تیر ماه شعار «عفاف و حجاب، کرامت، تشخص منزلت زن» انتخاب شد.

مدیر روابط عمومی سازمان بسیج جامعه زنان کشور ادامه داد: 21 تیر به نام «عفاف و حجاب، نجابت مردان، عفت زنان، خانواده سالم»، 22 تیر «عفاف و حجاب اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید پوشاک عفیف» و  شعار 23 تیرماه نیز به نام «عفاف و حجاب احترام به خویشتن و حقوق شهروندی» تعیین شد.

وی تصریح کرد: به منظور معرفی برنامه های این هفته، روز شنبه 17 تیرماه در اولین روز هفته «عفاف و حجاب»، نشست خبری ای با این مضمون با حضور سردار علی فضلی، مسئول قرارگاه امام کاظم(ع) مجری برگزاری برنامه های هفته عفاف و حجاب در سطح کشور و مینو اصلانی، مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور به عنوان دبیر این قرارگاه، در صدا و سیما برگزار می شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1142187
ارسال نظر
نظرات