شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:57 منتشر شده در مورخ: 1396/06/30 شناسه خبر: 1197925
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس

سخنان دیوانه وار ترامپ،نشانه انزوا و شکست سیاست های آمریکا است/ موضع‌گیری روحانی منطبق بر مصلحت جمهوری اسلامی ایران بود

سخنان دیوانه وار ترامپ،نشانه انزوا و شکست سیاست های آمریکا است/ موضع‌گیری روحانی منطبق بر مصلحت جمهوری اسلامی ایران بود
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: صحبت‌های رئیس جمهور آمریکا نشان از شکست آنها در سیاست‌ها و راهبرد‌های استکبار در مقابل جمهوری اسلامی ایران دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با خبرنگار خمین نیوز با اشاره به مواضع ترامپ در مقابل ایران گفت: صحبت‌های رئیس جمهور آمریکا نشان از شکست آنها در سیاست‌ها و راهبرد‌هایشان در مقابل جمهوری اسلامی ایران است.

انزوای آمریکا،ترامپ را عصبانی کرده است

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با سیاست‌هایی که در پیش گرفته، آمریکا را منزوی کرده است و این امر باعث شده تا ترامپ، دیوانه‌وار و به دور از منطق و مصلحت و با عصبانیت سخن بگوید.

رضایی اظهار کرد: این رفتار آمریکا نگران کننده نیست چرا که تا کنون در توطئه‌ها علیه ایران شکست خورده‌اند و می‌توان رفتارهای دیگر آنها را نیز پیش‌بینی کرد.

وی در ادامه با اشاره به مواضع رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران در مقابل سخنان ترامپ گفت: موضع‌گیری روحانی در برابر ترامپ، شفاف، قاطعانه و منطبق بر مصلحت نظام بود و وی در صحبت‌های خود مواضع جمهوری اسلامی ایران را بیان کرد.

رضایی بیان کرد: کشورهایی که مستقل از آمریکا بودند، با چنین صحبت‌هایی از جانب رئیس جمهور آمریکا، در روابط خود با جمهوری اسلامی ایران مصمم‌تر از گذشته و مستقل از آمریکا تصمیم خواهند گرفت.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از کشورها از جمله عربستان که تابع آمریکا هستند و از خود اراده‌ای ندارند و همچنین رژیم اشغالگر اسرائیل، سعی در ملتهب کردن اوضاع دارند که موفق نخواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1197925
ارسال نظر
نظرات