شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 09:12 منتشر شده در مورخ: 1396/07/03 شناسه خبر: 1200458
دادستان رباط کریم:

شراب خواری در میهمانی‌ها مد شده است / چرا امر به معروف نمی‌کنیم؟

شراب خواری در میهمانی‌ها مد شده است / چرا امر به معروف نمی‌کنیم؟
دادستان شهرستان رباط کریم گفت: امروزه متاسفانه به‌‌گونه‌ای شده که جامعه ما به سمت حرام خوری می‌رود، شراب خوری را در میهمانی ها مد کرده اند و این جای تأسف دارد، چرا باید این‌گونه رفتارها شود و سنت یزید در میان مسلمانان اجرا شود؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به‌نقل از پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، حجت الاسلام قاسم پور، دادستان شهرستان رباط کریم بعدازظهر امروز در همایش طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در رباط کریم، اظهار داشت: هدف از قیام امام حسین علیه‌السلام تنها هدایت و امر به معروف و نهی از منکر بود، و این فریضه نباید در میان جامعه به فراموشی سپرده شود.

وی گفت: امروزه متاسفانه به‌گونه‌ای شده که جامعه ما به سمت حرام خوری می رود، شراب خوری را در میهمانی ها مد کرده اند و این جای تأسف دارد، چرا باید این گونه رفتارها شود و سنت یزید در میان مسلمانان اجرا شود؟

دادستان رباط کریم تأکید کرد: جامعه نباید طوری باشد که جای منکر و معروف عوض شود، این روزها باید مردم را امر به معروف کنیم تا از حرام به دور باشند.

حجت‌الاسلام قاسم‌پور ادامه داد: یک جامعه اسلامی به نماز، روزه، حج، جهاد و زکات و امربه معروف و نهی از منکر و … نیاز دارد، نباید جامعه ما تهی از این موضوعات باشد چراکه ضرر خواهد دید.

دادستان شهرستان رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: انحراف از دین می تواند راه امام حسین علیه‌السلام را از بین ببرد، متاسفانه انحراف به‌گونه‌های مختلف دین را تهدید می‌کند و در این راه نباید عزاداری امام حسین علیه‌السلام بدون هدف باشد چراکه دشمنان اسلام در تلاشند تا عزاداری‌ها را به سمت بی‌هدفی پیش ببرند.

انتهای پیام/ م

https://www.dana.ir/1200458
ارسال نظر
نظرات