شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:34 منتشر شده در مورخ: 1393/05/11 شناسه خبر: 121477
گلدون وبلاگی/97

جنایت هولناک غزه سند شرمساری سازمان ملل

جنایت هولناک غزه سند شرمساری سازمان ملل
سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان"گلدون وبلاگی" از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا،سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان"گلدون وبلاگی" از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

لازم به ذکر است یقیناً مطالب بسیاری زیادی در فضای وبلاگی کشور وجود دارد که شایسته بهترینها هستند، لذا گلچین این مطالب به معنای نادیده گرفتن زحمات دیگر وبلاگ ها نمی‌باشد. بر این اساس از تمامی وبلاگ نویسانی که خواهان انتشار مطلبشان در این بخش هستند خواهشمند است مطالب تولیدی خود را در قسمت " ارسال مطلب" سایت حرف تو، ارسال نمایند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

قضیه ی فلسطین ؛ کلید رمزآلود فرج!

 

وبلاگ"حذر"نوشت:

کودک کشی های فرعون گونه ی بازماندگان بنی اسرائیلِ تربیت شده ی اهرام مصر اگرچه سنگین است و غیرقابل تحمل ، یورش های جنایی این تیم نژادپرست به خانه های زنان تیم مظلوم فلسطینی ، هر چند سال یک بار و همزمان با جام های کذایی جهانی ، اگرچه یک ظلم بزرگ و یک فریب ناجوانمردانه است ، اما همه ی اینها ، همه ی «قضیه ی فلسطین» نیست!در واقع این ها از قضایای این روزهای فلسطین اند اما همه ی قضیه ی فلسطین این نیست.

قضیه ی فلسطین یک دعوای سرزمینی میان دو گروه و دو ملت و دو جغرافیا نیست که حالا کارش به جنگ و جنایت و کشتار کشیده و بخواهد با شعار های فانتزی و پلاکاردهای Stop Killing  متوقف شود.

راهپیمایی ها و به جوشش در آمدن احساسات و عواطف انسان ها در دنیا و فریاد های علیه جنگ نه اینکه بد باشد و نابجا ، که مطابق فطرت و طبیعت انسانی است ، اما نشانه اش به طور کامل بسمت هدف نیست و نمیداند باید کجا را بزند! نمیداند باید کجا را نشانه بگیرد ، چون درست نمیداند قضیه چیست!

ادامه مطلب

*************************************************

چادری های بد حجاب

 

چادری های ...

وبلاگ"حریم آسمانی"نوشت:

امروز داشتم عکس های نمایشگاه حجاب و عفاف و میدیدم که به این عکس برخوردم بنظر شما همین عکس نمونه کوچیکی از چادری های جامعه ما نیست؟ من که همین به ذهنم اومد بنظرتون اون چندتا چادری که چادر رو به اون طرز فجیع سرشون گذاشتن چندتا چادری دیگه که خوب و مناسب ازش استفاده کردند رو تحت الشعاع قرار ندادن؟ تو جامعه هم دقیقا همینطوره وقتی تو خیابون که راه میری بعد این همه آدمی که رنگارنگ و بزک کرده از جلو چشت رد میشن وقتی یهو سیاهی چادر خانومی از کنارت رد میشه یه نفس راحت میکشی که آره هنوزم یه همچین کسایی هم هستن ... ولی میخوام بگم اگه سرتو بالا بگیری و ببینی که همین خانوم با اون وضع تاسف بار چادر سرش کرده چه حسی بهت دست میده؟

ادامه مطلب

*************************************************

خلع سلاح مقاومت، جوسازی باطلی است

 

وبلاگ"کاریکاتور حساس بشو"نوشت:

ما در محضر خدای عزوجل، با شهدا عهد می‌بندیم که بر عهد خود پایبند بمانیم و دگرگونه نشویم؛ همانگونه که بودیم و هستیم به تکلیف دینی خود در حمایت از مقاومت عمل کنیم؛ ما تأکید می کنیم که در اصرار برای پیروزی مقاومت و بالابردن آن تا پیروزی ادامه خواهیم داد تا اینکه زمین و آسمان و دریا برای صهیونیست ها تبدیل به جهنم شود و قاتلان و مزدوران بدانند که حتی یک لحظه هم از دفاع از مقاومت، حمایت آن و پشتیبانی ملت فلسطین دست برنخواهیم داشت و تردیدی در این امر نخواهیم کرد...»

ادامه مطلب

*************************************************

کودکانی که نمی میرند

 

وبلاگ"نقاش فقیر"نوشت:

 

ادامه مطلب

*************************************************

اسرائیلیان عادت دارند وارونه التماس کنند

 

اجساد کشته شده فلسطینیان زیر بمب های اسرائیل شیطان صفت

وبلاگ"سیاست روز"نوشت:

کاری که دلاور مردان مقاومت در غزه می کنند در خور شایسته مردانی چون خود آنهاست که خواب خوش اسرائیل، برای سلطه بر منطقه را، با کمک رستاخیزی برخاسته از بلوغ و شعور بیداری اسلامی به برکت انقلاب اسلامی را به کابوسی تلخ برایشان تبدیل کرده اند، چنان که صدای شکستن استخوان های این رژیم جنایتکار را به گوش جهانیان رسانده اند، این جنگ کشتی حجت حقانیت فلسطینیان است که برنوک جنایات اسرائیلیان رانده می شود.

هم اکنون صداهای عاجزانه سران اسرائیلی و صهیونیسم منفور جهانی را می توان شنید، که از تمام کشورهای اروپایی و امریکا برای آتش بس به مقاومت فشار می آورند، این شیاطین که جنون کودک کشی دارند شکست خورده اند، ولی عادت دارند وارونه التماس کنند، تاریخ بارها و بارها رجز خوانی های این حقیران و ذلیل شدگان را از زبان خود و اجدادشان شنیده است، اینها عادت شان است، هر کجا عرصه کارزار برایشان تنگ می شود، غرور شیطانی شان، شکست و اقرار به پشیمانی را ننگ می دانند.

ادامه مطلب

*************************************************

حجاب زندانی ست که مرا آزاد ساخته است

 

1342009346416688_large

وبلاگ"چادری ها"نوشت:

چادرم را می بویم

ریه هایم سرشار از عطر یاس می شوند

بوی عشق می آید

آری….درست است…

یادی از عاشق خدا شده است…یادی از حضرت مادر

در برابر وزش های باد…سفت تر می چسبم تاج بندگیم را….

خدایا!..

از وقتی در بند تو ام ، آزادم…

آزاد نه!…آزاده ام

حجاب زندانی ست که مرا آزاد ساخته است..

آزاد از بند نگاه هایی که خلقتم را به سخره می گیرند …

حفاظی به دور خود کشیده ام…

سرشار از خدا….

ادامه مطلب

*************************************************

شب هایی با لالایــــــــی گلولـــــــه

 

وبلاگ"جوانان اصیل ایرانی"نوشت:

 

بــه یـــــاد آنان که شب ها با لالایــــــــی گلولـــــــه در آغـــــــوش مــــــــادر آرام میگیرند


و صبــــــح با نوازش تیر و ترکش به آغـــــوش خــــاک می روند


بــــه یــــــاد معصومیت شان


بــه یاد بی پناهی شان

ادامه مطلب

*************************************************

آقای ظریف! دستان خونی آقای کری را رها کن

 

وبلاگ"ایلیا"نوشت:

آقای ظریف، وزیر امور خارجه​،​ ​تنها وزیر خارجه‌ای بود که در مدت مذاکرات ایران و ۱+۵ حضوری کامل و ۲۰ روزه در وین داشت. این در حالی است که تعدادی از وزرای خارجه ۱+۵ اصلا به وین نیامدند و جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا نیز در این مدت بسیار پر کار بوده است از جمله حضور در افغانستان و ماجرای انتخابات آنجا (+)، حضور در عراق (+) و سفر به هند (+)، به علاوه تماس‌ها و سایر فعالیت‌های دیپپلماتیک وی در موضوعات غیر از مسئله هسته‌ای ایرانوجود داشته است.

​ در کنار اقدامات وزارت خارجه آمریکا و تلاش‌های نمایندگان دیپلماسی آمریکا در سازمان‌های مختلف و همچنین فعالیت‌های سفارت‌های آمریکا در کشورهای مختلف برای حمایت از اسرائیل در جنگ اخیر، شخص وزیر امور خارجه آمریکا نیز در موضوع حمایت از اسرائیل با جدیت وارد شده است. سفر به مصر (+)، دیدار با دبیر کل سازمان ملل برای مجبور کردن حماس به آتش بس (+)، تماس با مقامات رژیم صهیونیستی بلافاصله پس از شروع حمله زمینی (+)، ​و مصاحبه‌ها​ و فعالیت‌های​ رسانه‌ای (+، +، +) بخشی از اقدامات شخص​ جان​ کری است.

ادامه مطلب

*************************************************

جنایت هولناک غزه سند شرمساری سازمان ملل

 

وبلاگ"چشمه"نوشت:

ادامه حملات ناجوانمردانۀ نظامیان رژیم خون آشام و فاشیست اسرائیل به نوار غزه فاجعه انسانی غیر قابل تحملی را به بار آورده که احساسات انسانهای آزادۀ جهان با گرایش های مختلف مذهبی و قومی را جریحه دار نموده و هر روز شاهد اعتراضات گستردۀ جهانی علیه جنایت هولناک رژیم غاصب اسرائیل در سرتاسر دنیا هستیم.براستی نسل کشی ناصواب و دردناک و نابودی کامل امکانات حداقلی زنده مانی مردمان نوار غزه هنوز خواسته های شوم و ظالمانه اشغالگران و حامیان متحجر غربی شان را تأمین نکرده که با این هجمه سنگین روند کشتار را پیش می برند.خلق خوی وحشیگیری حاکمان متجاوز اسرائیل بی توجهی و سکوت اعضای شورای امنیت سازمان ملل،شورای حقوق بشر،جهان عرب،جهان اسلام و اعضای دائم شورای امنیت قتل عام بیشمار کودکان و زنان مظلوم و بی پناه فلسطینی را رقم زده است.

ادامه مطلب

*************************************************

عبادت شیطان(سبک زندگی)

 

وبلاگ"فاستقم کما امرت..."نوشت:

 

منزلشان مهمان بودیم. سر همه به تماشای بازیگوشی ها و شیرین کاری های کودک 2 ساله شان گرم بود. تلویزیون هم روشن بود؛ هرچند که کسی توجهی به آن نداشت. در همین حین صدای پیام بازرگانی بلند شد. مرد جوان خانواده به سمت کنترل تلویزیون دوید و صدایش را بست. تعجب کردم ولی چیزی نپرسیدم. بعدها از خانومم شنیدم که میگفت: اینا برنامه های تلویزیون رو کاملا فیلتر شده نگاه میکنن. مخصوصا از وقتی بچه دار شدن. صدای هر آهنگی هم تو خونه شون قطع میشه، هرچند که آهنگ پیام بازرگانی باشه. خداییشم بخوای واقعا بعضی از آهنگاشون بده.

شونه هامو بالا انداختم و گفتم زیاده روی میکنن. نه؟ حالا مثلا تلویزیون ما چی نشون میده که اونا بخوان نبینن، یا آهنگ یه پیام بازرگانی چه تاثیری داره؟

همسرم گفت: نه. واقعیت اینه که به نظر منم اونا دارن کار درستی میکنن. استدلالی که برای من آوردن دو تا حدیث بود که به نظرم برای پذیرفتن حرفشون کفایت میکرد.

ادامه مطلب

*************************************************

چرا اسرائیل تهدیدی جدی علیه امنیت جهانی است؟

 

http://www.shiaupload.ir/images/44428182128103305361.jpg

وبلاگ"تنگه احد"نوشت:

 

از نیمه‌ی دوم قرن بیستم به بعد تهدیدهایی که از طرف رژیم صهیونیستی متوجه امنیت منطقه‌ای و جهانی شده، این رژیم را به عنوان منبع تهدید و ناامنی در دنیا معرفی کرده است. این تهدیدها از 1948 شروع و به جنگ هشت‌روزه‌ی غزه و تهاجم علیه سوریه رسیده و تاریخی تاریک برای سران این رژیم رقم زده است.

رهبر انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان در روز 1 مرداد 1393 با اشاره به مصائبی که بر مردم مظلوم غزه می گذرد افزودند: این حوادث نمود «سیاست خشونت آشکار و مشت آهنینی» است که رژیم نامشروع و جعلی در عمر 66 ساله خود، بارها و بارها با افتخار و گستاخی آن را به اجرا درآورده است.

ادامه مطلب

*************************************************

یکسال گذشت/این دولت هم باید بپذیرد...

 

http://s5.picofile.com/file/8132954768/432rfw2rwfw.jpg

وبلاگ"نمل"نوشت:

دولت یازدهم ، اولین سال کاری اش را سپری کرد و امروز می توانیم نمای بهتری از فعالیت های تیم آقای دکتر روحانی داشته باشیم.در این نوشته بصورت اجمالی به فعالیتهای دولت ظرف یکسال گذشته در 3 حوزه ی کلی اقتصادی ، سیاست خارجی و فرهنگ می پردازیم و به نتیجه گیری و بحث مهمتری خواهیم رسید که در ادامه تقدیم خواهم کرد.

ادامه مطلب

https://www.dana.ir/121477
ارسال نظر
نظرات