گروه: فیلم و صوت
ساعت: 17:01 منتشر شده در مورخ: 1396/09/05 شناسه خبر: 1244950
دانلود
گزارش ویدئویی دانا/
به مناسبت روز بسیج مستضعفین نشست خبری اعلام فراخوان جشنواره رسانه های دیجیتال بسیج با رونمایی و معرفی محصولات مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به مناسبت روز بسیج مستضعفین نشست خبری اعلام فراخوان جشنواره رسانه های دیجیتال بسیج با رونمایی و معرفی محصولات مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی برگزار شد.

 

در این نشست، فعالان در عرصه فضای مجازی از جمله امیر خوراکیان معاون محتوایی مرکز ملی فضای مجازی، رسول شکری نیا، مسئول مرکز رسانه و شبکه های اجتماعی بسیج، مهدی جعفری، مسئول مرکز تولید نشر دیجیتال اسلامی و تعدادی از تولیدکنندگان برنامک (اپلیکیشن) های داخلی حضور داشتند.

رسول شکری نیا مسئول مرکز رسانه و شبکه های اجتماعی قرارگاه فضای مجازی بسیج در ابتدای این نشست گفت: در حال حاضر فعالیت ها در فضای مجازی به صورت لایه های مختلف و در سطوح مختلف در حال انجام است از همین رو لزوم استفاده از نظرات و تجربیات افراد مختلف و متخصصان بسیار بیشتر مشخص می شود که در همین راستا از خوراکیان معاون مرکز ملی فضای مجازی دعوت شد.
وی در خصوص تولیدات این مرکز در حوزه دیجیتال گفت: روزهای گذشته اپلیکیشنی با موضوعیت بسیج و فعالیت های آن در فضای مجازی منتشر شد که استقبال گسترده ای از آن صورت گرفته و این موضوع را از تعداد بازدید ها و دانلودهای این اثرات می توان دریافت.

۱۳۹۶ يکشنبه ۵ آذر | ساعت:17:01
نظرات
ارسال نظر