شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فضای مجازی
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1397/01/27 شناسه خبر: 1341924
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت و گو با دانا:

پیام رسان های خارجی باعث به وجود آمدن آسیب در جامعه می شود/ استفاده از پیام رسان های داخلی مقرون به صرفه تر است

پیام رسان های خارجی باعث به وجود آمدن آسیب در جامعه می شود/ استفاده از پیام رسان های داخلی مقرون به صرفه تر است
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تلگرام متاسفانه به علت استفاده نادرست و غیر اخلاق مدارانه از آن باعث آزار و اذیت و به وجود آمدن آسیب در جامعه شده است که این خود مورد قبول نیست و باید حذف شود.

محمد وحدتی هلان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در خصوص آسیب های پیام رسان های خارجی،گفت: تلگرام وسیله ای است که برای راحتی در ارتباطات ببین مردم گذاشته شده است اما متاسفانه به علت استفاده نادرست و غیر اخلاق مدارانه از آن باعث آزار و اذیت و به وجود آمدن آسیب در جامعه شده است که این خود مورد قبول نیست و باید حذف شود.

وی در خصوص فیلتر شدن شبکه های خارجی و جایگزین کرد پیام رسان های داخلی گفت: شرع قانون و عقل میگوید ما هر چقدر بتوانیم از امکانات داخلی کشوراستفاده کنیم مطمئنا از نظر اقتصادی مقرون بصرفه خواهد بود، همچنین  در رابطه با اشتغال زایی و کنترل و هدایت آنها راحتر است و هرطوری که خواستیم میتوانیم این امکانات را در اختیار مردم قراربدهیم و توسعه آن راحتر است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: استفاده از پیام رسان های داخلی و بومی این فرهنگ سازی را به وجود می  آورد که با استفاده های درست از این امکانات  می شود در راستای توسعه فرهنگ اسلامی و زدودن بعضی مشکلاتی که در جامعه وجود دارد بکار گرفته شود، مسئولین نیز باید  بعضی از افراد را که از این شبکه ها استفاده های نادرست میکنندراهنمایی کنند تا قضیه در جهت درستش خودش قرار بگیر و بتوانیم در این مسیر به جامعه  کمک کنیم.

وحدتی هلان با اشاره به وجود پیام رسان های مختلف ایرانی، اذعان کرد: پیام رسان های خارجی علاوه بر داشتن تهدیداتی برای کشور و مردم جامعه، مقدار زیادی پول را از کشور خارج می کند و بیشتر کشور های دنیا با فیلتر کردن پیام رسان های خارجی از تولیدات داخلی خود حمایت می کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1341924
ارسال نظر
نظرات