شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 17:49 منتشر شده در مورخ: 1397/03/21 شناسه خبر: 1372876

راه اندازی مرکز" ام آر آی" در اسدآباد

راه اندازی مرکز" ام آر آی" در اسدآباد
نماینده مردم اسدآباد در مجلس از راه اندازی مرکز Mri در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛اکبر رنجبرزاده در گفتگو با خبرنگار نافع؛از فراهم شدن مقدمات راه اندازی مرکز mri اسدآباد خبر داد و گفت: کمیسیون ماده 20 این مهم را انجام داده و هم اکنون منتظر تامین منابع برای خرید آن هستیم.

وی اظهار کرد: اگر بخش خصوصی مایل به خرید این دستگاه باشد، همکاری های لازم با آن انجام خواهد شد و در غیر اینصورت از منابع دولتی برای خرید mri اقدام خواهد شد.

نماینده اسدآباد در مجلس اضافه کرد: با توجه به مشکلات موجود راه اندازی مرکز MRI کمک شایانی به همشهریان کرده و بر درآمد سیستم درمانی شهر نیز خواهد افزود

وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: در گفتگوهای قبلی خود قول ایجاد زیرساختهای لازم برای دریافت همه کانالهای صداوسیما در اسدآباد را دادیم و موضوع نیز از طریق مدیریت استان پیگیری شد.

رنجبرزاده بابیان اینکه برای دریافت این کانالها باید از طریق کرمانشاه سیگنال دریافت شود تصریح کرد: مجددا این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

وی در پایان با قدردانی از خبرنگاران در پیگیری مطالبات شهرستان، گفت: از پیگیری مطالبات مردم استقبال کرده و خود را ملزم به ارائه گزارش از طریق رسانه ها به مردم می دانیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1372876
ارسال نظر
نظرات