شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 15:54 منتشر شده در مورخ: 1397/04/13 شناسه خبر: 1382074
در شهرستان لردگان صورت گرفت؛

کلنگ مدرسه ۳ کلاسه روستای قلعه سما به زمین زده شد+ تصاویر

کلنگ مدرسه ۳ کلاسه روستای قلعه سما به زمین زده شد+ تصاویر
فرماندار شهرستان لردگان با اعلام این خبر گفت: روستای قلعه سما در بخش منج دانش آموزان آن در کانکس درس می خواندند که توسط بنیاد برین از مرکز کشور خیری به نمایندگی از این بنیاد کلنگ یک باب مدرسه سه کلاسه را به زمین زد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار جهانبین نیوز؛ برهان حسین پور، فرماندار شهرستان لردگان گفت: روستای قلعه سما در بخش منج از توابع شهرستان لردگان که دانش آموزان آن در کانکس درس می خواندند، توسط بنیاد برین از مرکز کشور خیری به نمایندگی از این بنیاد کلنگ یک باب مدرسه سه کلاسه را به زمین زد.


در ادامه سهراب یزدانی معاون اجرایی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان چهار محال و بختیاری گفت: این مدرسه با مساحت 1500 متر مربع و زیربنایی آموزشی 300 متر با مبلغ 400 میلیون تومان ساخته خواهد شد که سهم بنیاد برین 250 میلیون تومان می باشد که امید است تا سال آینده به بهره برداری برسد.

حسین جمشیدیان نماینده بنیاد برین کشور، هدف از کلنگ زنی مدارس خیره را ارتقای فرهنگی جامعه به خصوص مناطق کمتر برخوردار عنوان کرد و گفت: امید است با ساخت اینگونه مدارس بتوان گامی مثبت در راستای ارتقای سطح فرهنگ جامعه برداشت.

گفتنی است، روستای قلعه سما 220 نفر جمعیت دارد و و در فاصله 38 کیلومتری شهر لردگان واقع شده است و جمعیت دانش آموزی آن 36 دانش آموز در مقطع ابتدایی است.

کلنگ مدرسه سه کلاسه روستای قلعه سما به زمین زده شد

 
 
 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1382074
ارسال نظر
نظرات