شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فضای مجازی
ساعت: 09:06 منتشر شده در مورخ: 1397/07/15 شناسه خبر: 1416040

پول‌هایی که فرخ نژاد از کشور خارج می‌کند! + فیلم

پول‌هایی که فرخ نژاد از کشور خارج می‌کند! + فیلم
حمید فرخ نژاد ماهانه حقوق 167 خانواده کارگری را از کشور خارج می‌کند و برای آقازاده‌هایش به آمریکا می‌فرستد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید فرخ نژاد بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی که با مجله ویدئویی"تی وی پلاس" انجام داده است می‌گوید: "من هنوز تو ۱۰هزار دلاری که ماهیانه باید برای خانواده‌ام بفرستم زاییدم تو این وضعیت".

 

 

 

علی علیزاده تحلیلگر مسائل سیاسی با انتشار فیلم این بخش سخنان حمید فرخ نژاد در صفحه توییتر خود نوشته است: "حمید فرخ‌نژاد با بغض: "من هنوز تو ۱۰هزار دلاری که ماهیانه باید برای خانواده‌ام بفرستم زاییدم تو این وضعیت" حقوق یک کارگر در ایران ماهی۹۰۰هزار تومن معادل ۶۰دلار است. یعنی فرخ‌نژاد ماهیانه یک قلم فقط حقوق ۱۶۷خانواده کارگری را از ایران خارج و برای آقازاده‌هایش به آمریکا میفرستد.

 

 

پولی که فرخ نژاد از ایران خارج و برای خانواده میفرستد از درآمد ۹۰٪ مردم آمریکا بیشتر است. یعنی با دستمزدی که از پولشویی امثال محمد امامی بدست آورده جزو دهک اول ثروتمندترین کشور دنیا شده. از جیب ایران فقیر تحت تحریم برمیدارد و به جیب تحریمگر ثروتمند میریزد.

پستهای فرخ نژاد در اعتراض به گران شدن دلار یادتان هست؟ پستهایی که منوتو بازنشر میداد و باعث خشم اجتماعی و افزایش بی‌ثباتی در میلیونها ایرانی میشد؟ دلیل خشم فرخ نژاد را فهمیدید؟ مساله منافع شخصیش بود چون باید ماهی ده هزار دلار برای آقازاده‌هایش به آمریکا بفرستد. همینقدر خودخواهانه."

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1416040
ارسال نظر
نظرات