شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1397/08/12 شناسه خبر: 1424686
دانا گزارش می‌دهد؛

"USAregimeChange" هشتگ داغ این روزهای فضای مجازی + عکس، فیلم و پوستر

"USAregimeChange" هشتگ داغ این روزهای فضای مجازی + عکس، فیلم و پوستر
کابران تمام پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی از فرارسیدن فصل فروپاشی رژیم ایالات متحده آمریکا سخن گفتند.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همزمان با فرارسیدن ایام 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی کاربران شبکه‌های اجتماعی هشتگ "USAregimeChange" را به داغ‌ترین هشتگ شبکه‌های اجتماعی تبدیل کردند.

کاربران ذیل این هشتگ به تولید محتوا با محوریت پایان هژمونی و اضمحلال آمریکا می‌پردازند.

 

کاربری با نام "خط 11" هم به بازنشر تحلیل بنیانگذار حزب اوراسیا پرداخت و نوشت: الکساندر دوگین بنیانگذار حزب اوراسیا: نئومحافظه‌کاران فضای سیاسی آمریکا را به‌شدت به‌سود خود مصادره کرده‌ و با این روند پایان آمریکا نزدیک است

 

 

میلاد میرکمالی هم درخصوص فروپاشی دورنی آمریکا نوشت: امپراتوری رسانه ای ایالات متحده باعث شده تا از یک جامعه فاسد و شکست خورده که مملو از مردم بیکار،فقیر،افسرده و گرفتار منجلاب سکس و فحشا می باشد، یک مدینه فاضله جلوه دهد. وقت آن رسیده این هیمنه پوشالی رژیم مستکبر ایالات متحده از هم بپاشد.

 

 

اما به جز توییتری‌ها؛ کاربران سایر شبکه‌های اجتماعی هم فعال بودند و عکس نوشت‌ها و موشن‌گراف‌های متعددی در سایر پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام با محوریت اضمحلال دورنی آمریکا در حال انتشار است.

 

 

 

سیاست های خائنانه آمریکا علیه ملت ها

 

 

امریکا بدون روتوش

 

 

 

صفحه اینستاگرامی سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با انتشار تصویر زیر نوشت: 13 آبان امسال روز تبیین فروپاشی از دورن برای نظام حاکم در ایالات متحده خواهد بود. دنیا بداند که دومینوی فروپاشی آمریکا آغاز شده و حاکمیت موجود در آمریکا قادر به حفظ وضع موجود نخواهد بود.

 

 

آنچه در ادامه پیش روی شما قرار داد تنها بخشی از محتوای تولید شده توسط کاربران اینستاگرام و سایر پیام‌رسان‌ها با موضوع USAregimeChange است.

 

 

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1424686
ارسال نظر
نظرات