شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:48 منتشر شده در مورخ: 1397/09/17 شناسه خبر: 1436046
طی شش ماهه نخست سال جاری صورت گرفت؛

مشارکت ۶ میلیاردی مردم قزوین در طرح‌های نیکوکاری

مشارکت ۶ میلیاردی مردم قزوین در طرح‌های نیکوکاری
طی شش ماه نخست سال جاری مردم شهرستان قزوین با مشارکت در طرح‌های مختلف کمیته امداد بیش از شش میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرزاد فرهادی، در گفت‌وگو با  صبح قزوین اظهار کرد: اعتماد مردمی به کمیته امداد امام خمینی (ره) سرمایه گران سنگی است که باید برای آن شاکر باشیم.


وی ادامه داد: همین اعتماد مردمی موجب شده تا علیرغم مشکلات مختلف اقتصادی، شاهد رشد کمک‌های مردمی به نیازمندان باشیم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین افزود: طی شش ماه نخست سال جاری مردم شهرستان قزوین با مشارکت در طرح‌های مختلف کمیته امداد بیش از شش میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

وی بیان کر د: طی شش ماهه نخست سال جاری مردم شهرستان قزوین بیش از یک میلیارد و 239 میلیون تومان در طرح اکرام ایتام مشارکت کرده اند همچنین در همین مدت بیش از 155 میلیون تومان برای کمک به تهیه جهیزیه مددجویان کمک شده است.

واگذاری پلکانی برخی امور به مراکز نیکوکاری 
فرهادی عنوان کرد: در این مدت کمک‌های مردمی در طرح محسنین بیش از 491 میلیون تومان، صدقه بیش از یک میلیارد و 301 میلیون تومان و برای نذر قربانی بیش از 300 میلیون تومان بوده است.

وی با اشاره به فعالیت مراکز نیکوکاری اظهارکرد: مراکز نیکوکاری بدون حضور کارکنان کمیته امداد و تنها به واسطه توان مردمی اداره می شود از این رو در تلاش هستیم تا با ارتقای سطح فعالیت این مراکز جمع آوری صدقات را هم به این مراکز واگذار کنیم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین ادامه داد: هر مرکز نیکوکاری محله ای را تحت پوشش خود دارد که معتمدین آن محله با شناختی که از وضعیت مردم آن محله دارند کمک‌های مردمی را جمع آوری کرده و به نیازمندان اهدا می‌کنند 

وی یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در دوره مدیریت آقای فتاح در حال تحول جدی در ساختار خود است که این مهم با رویکردهایی همچون کوچک سازی مجموعه اداری، واگذاری پلکانی برخی امور به مراکز نیکوکاری، تعامل با موسسات خیریه و ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در حال پیگیری است. 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1436046
ارسال نظر
نظرات