شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فضای مجازی
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1397/10/03 شناسه خبر: 1441207

خاطره ای خواندنی از روز افتتاح دفتر آقا مجتبی تهرانی(ره) / قابل توجه مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران! + عکس

خاطره ای خواندنی از روز افتتاح دفتر آقا مجتبی تهرانی(ره) / قابل توجه مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران! + عکس
همزمان با بازنشر فیلم امتناع نماینده شهریار در مجلس شورای اسلامی از افتتاح یک ایستگاه آتش نشانی به خاطر عدم درج بنر نام این نماینده یکی از کاربران خاطره ای از آقا مجتبی تهرانی را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بازنشر فیلمی از محمد محمودی شاه نشین، نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح یک ایستگاه آتش نشانی در دومینوی خبرهای نمایندگان مجلس هم خبرساز شد.

ماجرا از این قرار است که وی بعد از آن‌که متوجه شد در بنر افتتاحیه ایستگاه آتش‌نشانی از وی نام برده نشده عصبانی شده و گفت: نماینده حرمت دارد و به خاطر این بی احترامی، حاضر نیست ایستگاه را افتتاح کند!

یکی از کاربران اینستاگرام و از دوستداران آقامجتبی تهرانی(ره) با انتشار خاطره ای از این استاد اخلاق به این رفتار مسئولین و این نماینده مجلس واکنش نشان داد.

وی نوشت: «مرجع تقلید بود؛ ولی دفتر نداشت. آخر سر که ناچار شد، پذیرفت که بدون دفتر و محلی برای مراجعه مردم، نمی تواند پاسخگوی مردم باشد. قبول کرد. منزلش را کرد دفتر. تغییراتی دادند و قرار شد دفتر را افتتاح کنند. آمد، دید بنر زده اند بالای در و بالای بنر حدیثی از پیامبر بود که «قال رسول الله...» و زیرش نوشته بود...؛ همانی که در عکس بالا می بینید. عصبانی شد. برافروخته شد. گفت همه بدبختی ما برای همین است که اسم مجتبی را بزرگتر از اسم پیغمبر می نویسیم. با رای مردم نماینده شده. حالا برای افتتاح ایستگاه آتش نشانی، که به نظر من به محض پایان کار ساخت و ساز، حتی شبانه باید افتتاح می شد، تا خدای نکرده جانی یا مالی در آتش نسوزد؛ آمده و می گوید افتتاح نمی کنم. نماینده حرمت دارد. چرا اسم نبرده اید؟ قسم می خورد که افتتاح نمی کند«.

/انتهای پیام

 

https://www.dana.ir/1441207
ارسال نظر
نظرات