شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:57 منتشر شده در مورخ: 1397/10/18 شناسه خبر: 1446777
عضو کمیسیون امنیت ملی تأکید کرد:

ضرورت توجه بیشتر بر فضای مجازی از سوی مسئولان

ضرورت توجه بیشتر بر فضای مجازی از سوی مسئولان
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه بیشتر بر فضای مجازی از سوی مسئولان این حوزه تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سیدقاسم جاسمی درگفتگو با خبرنگار  مرصاد با اشاره به انتشار فیلمی از اذیت و آذار دختر جوانی در یکی از شبکه های اجتماعی اظهار داشت: کلیپ انتشار یافته در شبکه‌های اجتماعی موجب متاثر شدن افکار عمومی جامعه شد که لازم است دستگاه قضایی با اینگونه افراد به شدت برخورد کند.

وی افزود: این‌گونه حوادث به دلیل عدم آگاهی جوانان و خانواده‌های آنها از آسیب‌های فضای مجازی است که متاسفانه باعث گرفتار شدن دخترهای جوان در دام این افراد سودجو و فرصت‌طلب می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: بالابردن سطح آگاهی جامعه خصوصا قشر نوجوان از آسیبهای فضای مجازی می تواند تا حدود بسیاری از تکرار این اتفاقات در جامعه جلوگیری کند.

جاسمی با تاکید بر لزوم توجه بیشتر بر فضای مجازی از سوی مسئولان این حوزه تصریح کرد: همچنین فرهنگسازی در استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی یکی از وظایف مهم نهادهای فرهنگی همچون ارشاد، صداوسیما و آموزش و پرورش است که می‌تواند در جلوگیری از سوءاستفاده افراد سودجو موثر باشد.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1446777
ارسال نظر
نظرات