شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1397/10/19 شناسه خبر: 1447306
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس عنوان کرد؛

لزوم تبیین آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی/ ساماندهی فضای مجازی در مجلس پیگیری می‌شود

لزوم تبیین آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی/ ساماندهی فضای مجازی در مجلس پیگیری می‌شود
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در کمیسیون اجتماعی مجلس درباره فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی موضوعاتی را داشتیم که پرداخته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روح الله بابایی صالح در گفت‌وگو با  شاخص، با اشاره به آسیب‌ها و تهدیدهای فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اظهار کرد: طبیعتا هر تکنولوژی همراه با تهدید و آسیب است و این مسئله اجتناب ناپذیر می‌باشد.

وی افزود: نحوه استفاده درست از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام را باید از ابتدا به فرزندانمان آموزش دهیم.

نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: فضای مجازی بدون شک هم مزیت و هم تهدید دارد؛ به همان اندازه که برای جامعه مفید است نیز آسیب‌هایی را به دنبال دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: فضای مجازی همانند یک چاقوی دولبه است که باید استفاده صحیح از آن را به خوبی یاد گرفت تا بیشتر بتوانیم بهره ببریم تا اینکه زیان ببینیم.

بابایی صالح عنوان کرد: در کمیسیون اجتماعی مجلس درباره فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی موضوعاتی را داشتیم که پرداخته شده است.

وی تصریح کرد: این مسئله بیشتر به کمیسیون قضایی و صنعت و معدن مربوط می‌شود که باید به طور تخصصی درمورد کنترل و بررسی فضای مجازی تصمیماتی را اتخاذ کند.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1447306
ارسال نظر
نظرات