شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فضای مجازی
ساعت: 21:43 منتشر شده در مورخ: 1397/11/01 شناسه خبر: 1451304
دانا گزارش می‌دهد؛

کاربران فضای مجازی منتشر کردند؛ مقایسه تطبیقی وضعیت کشور در قبل و بعد از انقلاب اسلامی + تصاویر

کاربران فضای مجازی منتشر کردند؛ مقایسه تطبیقی وضعیت کشور در قبل و بعد از انقلاب اسلامی + تصاویر
کاربران فضای مجازی به دنبال چالش بازنمایی تغییرات طی زمان، وضعیت کشورمان در قبل و بعد از انقلاب اسلامی را مورد مقایسه قرار دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ این روزها چالشی در فضای مجازی به نام «چالش تغییرات در گذر زمان» شکل گرفته که بر اساس آن کاربران شبکه های اجتماعی، تغییرات فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ... را از دیدگاه خود منتشر کرده و وضعیت حال با سالهای گذشته را قیاس کرده اند.

در این میان برخی از کاربران فضای مجازی نیز پیشرفت های کشورمان طی سالهای اخیر را با دوره قبل از انقلاب را مقایسه کرده و از این منظر چالش تغییرات زمانی را بازنمایی کرده اند.

برخی از این پیشرفت ها که براساس آمار رسمی غیرقابل تشکیک است و توسط کاربران تهیه شده را در ادامه مشاهده می کنید:

 

علیرغم پیشرفت های غیرقابل انکار در حوزه های مختلف کشور عزیزمان، اخیرا بنگاه‌ دروغ پراکنی بی بی سی فارسی تمام تلاش خود را صرف کرده تا در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دستاوردها و خدمات انقلاب را زیر سوال ببرد.

این شبکه معاند در اعلامی عمومی تحت عنوان چالش ده ساله، از مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی خواسته است تا تصاویر قبل و بعد از پیروزی انقلاب مرتبط با برخی از مکان های خاص را برای این شبکه ارسال کنند.

در همین رابطه تصویری از یک کازینو در شمال کشور در کنار زمین مخروبه ای در شبکه های اجتماعی دست به دست شد که از طرف این شبکه انگلیسی با عنوان دستاورد چهل سالگی انقلاب مورد تحقیر قرار گرفت:

اما حقیقت این است، مکانی که به ادعای این رسانه ملکه انگلیس مخروبه شده حالا به مرکز پزشکی و پرتودرمانی شهید رجایی بابلسر وابسته به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان بابل  و یکی از پیشرفته‌ترین مراکز شیمی‌درمانی و رادیوتراپی شمال کشور تبدیل‌شده و سالانه هزار و ۳۰۰ بیمار سرطانی در آن درمان می‌شوند.

کم نیستند پیشرفت هایی که در طول سپری شدن چهل سال از انقلاب به دروغ از سوی رسانه های غربی و شایعه افکن مورد تردید و تخریب قرار گفته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1451304
ارسال نظر
نظرات