شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فضای مجازی
ساعت: 11:15 منتشر شده در مورخ: 1397/11/06 شناسه خبر: 1452565
دانا گزارش می‌دهد؛

از سفره خالی مردم تا جشن تولد آقای جهانگیری / دورهمی فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی با خبرنگاران اصلاح طلب + تصاویر

از سفره خالی مردم تا جشن تولد آقای جهانگیری / دورهمی فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی با خبرنگاران اصلاح طلب + تصاویر
در حالی مردم این روزها با مشکلات فراوان اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند که اسحاق جهانگیر، معاون اول رئیس جمهور و فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی آنقدر فرصت دارد که برای او جشن تولد بگیرند.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سال 1394 با دستور رهبر انقلاب تشکیل شد و مهم‌ترین ماموریتی که از جانب ایشان برای ستاد تعیین گردید، «انجام فعالیت‌های جهشی و اولویت‌دار اقتصادی» به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی بود. با این وجود، بررسی‌ها نشان می‌دهد ستاد نتوانسته در اجرای ماموریت اصلی خود یعنی انجام فعالیت‌های فوق‌العاده، جهشی و اولویت دار، موفق عمل کند و رفته رفته رو به نزول حرکت کرده است.

حالا آقای فرمانده، با نیروهای تحت امر خود در نشریه صنعت و توسعه که صاحب امتیاز آن است جلسه تشکیل داده، اما نه برای مشکلات اقتصادی مردم؛ جشن تولد 62 سالگی جهانگیری در کاخ سعدآباد برگزار شد.

برگزاری جشن تولد هرچقدر هم ساده، در محل کار معاون اول رئیس جمهور و با اعضای تحریریه تحت مدیریت اش در کوران مشکلات اقتصادی مردم جای سئوالات فراوانی دارد.

کاربران توییتر در واکنش به این اقدام آقای جهانگیری واکنش های فراوان و تندی نشان دادند:

 

 

نخستین شماره مجله «صنعت و توسعه» به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی اسحاق جهانگیری و با سردبیری امیر حسین مهدوی در آبان ماه سال ۸۵ منتشر شد.

درحال حاضر جهانگیری فقط صاحب امتیاز است. مرتضی کاظمیه مدیر مسئول و سجاد سالک سردبیر فعلی مجله هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1452565
ارسال نظر
نظرات