شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:13 منتشر شده در مورخ: 1397/11/18 شناسه خبر: 1456881

فروش لباس مخصوص ولنتاین برای سگ و گربه‌ها!/ وقتی خرج و مخارج حیوانات خانگی از صاحبانشان بیشتر می‌شود

فروش لباس مخصوص ولنتاین برای سگ و گربه‌ها!/ وقتی خرج و مخارج حیوانات خانگی از صاحبانشان بیشتر می‌شود
هر حیوان با توجه به شرایط خاص لباس‌های مخصوص برای شب‌های مهمانی دارد که مهمترین آن لباس ولنتاین ویژه گربه‌ها و لباس ساقدوش ویژه هر نژادی از سگ است!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، به تازگی فروشگاه های بزرگی برای ارائه خدمات به حیوانات ایجاد شده است که فعالیت آنها مانند سوپرمارکت‌های بزرگ است و همه خوراکی‌ها و پوشاک‌ مخصوص و لوکس حیوانات را ارائه می‌کنند.

در برخی از کوچه و خیابان های اصلی بوشهر بخصوص در محلات به اصطلاح بالای شهر چند نمونه از این فروشگاه‌ها دیده می شود که از وسایل حمام گرفته تا انواع قلاده و توپ‌های بازی و کنسروهای خارجی در آنها عرضه می‌شود.

به گفته فروشنده یکی از این فروشگاه‌ها همه محصولات از جمله پوشاک و غذای حیوانات در بوشهر در کمترین زمان در دسترس صاحبان حیوانات خانگی مانند سگ و گربه است وحتی بعضی وقت‌ها به مشتریان دائم خدمات ارسال رایگان بهترین کالا ارائه می شود. او می‌گفت: برای ایام نوروز طرح‌های جدید ارائه می شود!

این فروشنده در پاسخ به اینکه چه افرادی از این کالاها استفاده می کنند: مشتریان خاص هستند که بیشتر از افراد ثروتمند که معمولا خود را روشنفکران جامعه می دانند هستند.

 

امروز با ایجاد شبکه اجتماعی در کمترین زمان هر نوع حیوان اهلی و وحشی و همه محصولات نگهداری آنها در کمترین زمان به دست مشتری‌ها می رسد. از خاص‌ترین نژاد سگ‌های اروپایی و آمریکایی گرفته تا ایگوانا و خوکچه هندی با قیمت‌هایی بین ۱۰۰ هزار تا ۲۰ میلیون تومان!

اوضاع سگ‌گردانی و نگهداری حیوانات آنقدر وخیم شده که علاوه بر سلبریتی ها و افراد مشهور بوشهری که تصاویر خود را در کنار سگ‌های چند میلیونی‌شان منتشر می کنند، شاهد هستیم که فلان خانم دارای مسئولیت در شهر هم شبانه با سگ در خیابان‌ها تردد می‌کند و ادعای زندگی لاکچری دارد!

 

 

تصویر بالا تبلیغی است که در آن نوشته شده "بهترین برندهای دنیا برای دلبند شما موجود است".
در نگاه اول فکر می‌کنید لباس کودک است، اما با کمی دقت متوجه می‌شویم منظور از دلبند شما همان سگ خانگی است!

 

هر حیوان با توجه به شرایط خاص لباس‌های مخصوص برای شب‌های مهمانی دارد که مهمترین آن لباس ولنتاین ویژه گربه‌ها و لباس ساقدوش ویژه هر نژادی از سگ است!

برخی ماهانه برای نگهداری سگ‌ها و گربه‌ها مبلغی بین 2 تا 3 میلیون تومان حق پرستاری می‌گیرند، اما به گفته برخی صاحبان حیوانات خانگی، امروز با توجه به تغییر در نرخ ارز سقفی برای نگهداری حیوانات وجود ندارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1456881
ارسال نظر
نظرات