شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:52 منتشر شده در مورخ: 1397/11/21 شناسه خبر: 1457833
رئیس پلیس راه مازندران:

محور هراز فردا یک‌طرفه می‌شود/احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی

محور هراز فردا یک‌طرفه می‌شود/احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی
رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه محور هراز فردا یک‌طرفه می‌شود، گفت: تردد تمامی تریلی‌ها همچنان از این محور ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بلاغ، علیرضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به حضور ماموران پلیس راه در قالب طرح زمستانه در محورهای کوهستانی استان، تصریح کرد: احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در این ایام و زمان بارندگی افزایش می‌یابد که ضرورت دارد رانندگان باتوجه به توصیه‌ها و هشدارها در محورهای استان تردد کنند.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی براساس برنامه در محورهای مازندران درحال اجراست، گفت: تردد کامیون و کامیونت به‌جز حاملان مودسوختی و فاسدشدنی در محور هراز ممنوع اعلام شده و این محدودیت تا ساعت 24 امشب ادامه دارد و روز دوشنبه از ساعت 6 تا 24 روز سه‌شنبه ساعت 6 تا 12 در دستور کار قرار دارد.

قدمی با اعلام اینکه محور هراز فردا یک‌طرفه می‌شود، اضافه کرد: تردد تمامی تریلی‌ها همچنان از این محور ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، افزود: همچنین محدودیت یک‌طرفه محور کندوان نیز باتوجه به بازگشت مسافران در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: تردد تمامی تریلی‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روز دوشنبه از محور سوادکوه ممنوع اعلام شده است.

این مسؤول با تأکید بر اینکه مدیریت زمان برگشت مهم است، خاطرنشان کرد: اگر همه مسافرانی که طی روزهای اخیر وارد محورهای شمال شدند برای فردا قصد بازگشت داشته باشند ترافیک فوق سنگینی در محورهای شمال خواهیم داشت.

قدمی در پایان گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به‌طور شبانه‌روزی آماده پاسخگویی درباره وضعیت راه‌های استان مازندران است که ضرورت دارد مسافران قبل از تردد وضعیت راه‌ها را استعلام کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1457833
ارسال نظر
نظرات