شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استانها
ساعت: 20:28 منتشر شده در مورخ: 1397/11/21 شناسه خبر: 1457906

افتتاح داروخانه تک‌نسخه‌ای هلال احمر استان البرز

با حضور معاون جمعیت هلال کشور داروخانه تک‌نسخه‌ای و یگان موتوری هلال‌احمر استان البرز افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن صفاریه در آیین افتتاح داروخانه تک‌نسخه‌ای و یگان موتوری هلال‌احمر استان البرز، اظهار داشت: سعی داریم همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب با استفاده از ظرفیت‌های جمعیت به رفع مشکلات هم‌وطنان بپردازیم.
وی افزود:با اقدامات انجام‌شده موفق شدیم ظرفیت پذیرش داروخانه مربوط به جمعیت هلال استان البرز را دو برابر کنیم و مدت انتظار دریافت نسخه را تا حد امکان کاهش دهیم.

صفاریه یادآور شد: با ارتقاء کیفیت داروخانه هلال می‌توانیم میزان خدمتگزاری به مردم را افزایش دهیم. طی این اقدامات فرآیندهای کنترل کیفی نسخه‌های مراجعه‌کننده  با صرف زمان کمتری انجام می‌شود و همچنین با تقویت شبکه‌های اینترنت تأیید اصالت دارو با سرعت بالایی صورت می‌گیرد.

به گزارش فارس، وی در پایان خاطرنشان کرد: افزایش سرعت و تعداد پرسنل، به کاهش زمان ختم می‌شود و درنهایت صرفه‌جویی زمان صورت خواهد گرفت.

داروهای تک نسخه ای داروهایی هستند که جزو لیست دارویی کشور نمی باشند ولی بنا به تشخیص پزشک نیاز مصرف آن برای بیمار ضروری می باشد. به دستور وزارت بهداشت و درمان بیماران می توانند طبق ضوابطی  از طریق داروخانه های تک نسخه ای درخواست چنین دارو‌هایی را داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1457906
ارسال نظر
نظرات