شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:49 منتشر شده در مورخ: 1397/11/22 شناسه خبر: 1458063
استاندار قزوین در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن:

جمهوری اسلامی بزرگترین دستاورد این نظام بود/ مردم در چله انقلاب با رهبری بیعت کردند

جمهوری اسلامی بزرگترین دستاورد این نظام بود/ مردم در چله انقلاب با رهبری بیعت کردند
استاندار قزوین در حاشیه راهپیمایی 22بهمن گفت: امروز همه با هم، با هر گرایش و سلیقه‌ای برای تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امتثال فرمان رهبری معظم انقلاب و نمایش اقتدار به مستکبران عالم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشوری داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالمحمد زاهدی در حاشیه راهپیمایی 22بهمن در مصاحبه اختصاصی با  صبح قزوین؛اظهار کرد: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی است و چیزی با ارزش‌تر از جمهوری اسلامی نمی‌توانست دستاورد ۴۰ساله این انقلاب باشد. 


وی افزود: پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه صنعت، کشاورزی، حمل ونقل و آموزش و پرورش و بهداشت و درمان نیز قابل مقایسه با شرایط ۴۰سال پیش نیست. 

استاندار قزوین اذعان کرد: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی توسعه نامتوازن در کشور حاکم بود، اما به شکرانه انقلاب اسلامی امروز توسعه بتدریج و متوازن درکشور انجام می‌پذیرد تا جایی که امسال در مناطق روستایی شاهد افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بودیم که پیش از انقلاب اسلامی روستاها از کمترین امکانات اموزشی و درمانی بهره مند بودند. 
 

این مسئول ابراز کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خدا را شاکریم که به برکت همراهی، بصیرت، ایمان و اتحاد ملت بزرگ ایران اسلامی و بنیانگذاری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و رهبری مقتدرانه امام خامنه ای (مدظله العالی)، ایران اسلامی همچنان مسیر عزت و اقتدار خود به سمت آرمان‌های انقلابی و آینده ای آباد استمرار می‌بخشد. 

وی تصریح کرد: اگر چه هر ساله در آستانه ۲۲ بهمن ماه، شاهد آن هستیم که دشمن همه توان خود را برای عدم حضور پرشور مردم به کار می‌بندد و از هر مکر و حیله ای برای کم رنگ تر شدن این راهپیمایی استفاده می‌کند اما امروز مردم قزوین نشان دادند با حضور جدی و باشکوه خود در پشتیبانی از انقلاب اسلامی حضور دارند و نقشه‌های دشمن را برهم می‌ریزند و ولایت پذیری خود را نشان دادند. 

وی عنوان کرد: امروز همه با هم، با هر گرایش و سلیقه‌ای برای تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امتثال فرمان رهبری معظم انقلاب، نمایش اقتدار به مستکبران عالم و امیدبخشی به مستضعفان جهان، در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشور و حماسی داشتند که خدا را شاکریم. 

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1458063
ارسال نظر
نظرات