شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1397/11/22 شناسه خبر: 1458128
امیر سرتیپ امیر حاتمی:

امروز دنیا شاهد قدرت حقیقی نظام جمهوری اسلامی ایران است

امروز دنیا شاهد قدرت حقیقی نظام جمهوری اسلامی ایران است
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه آرزوی دشمنان ایران و آمریکا برای برگزار نشدن جشن چهل سالی ایران توهمی بیش نبوده، گفت:امروز دنیا شاهد قدرت حقیقی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  قم فردا، امیر سرتیپ امیر حاتمی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن قم در گفتگو با خبرنگاران  با اشاره به عظمت جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: امروز دنیا شاهد قدرت حقیقی نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

وی ادامه داد: حضور امروز مردم در راهپیمایی پاسخ دندان شکنی به ترامپ دروغگو است.


وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اضافه کرد: امروز آمریکا و اسرائیل و تمام کارگزارانشان در دنیا می‌توانند جواب توطئه‌های خود را از تک‌تک مردم ایران گرفته و شاهد شکست و سرشکستگی خود در ایران و منطقه باشند.


وی بیان داشت:  آرزوی دشمنان ایران و آمریکا برای برگزار نشدن جشن چهل سالی ایران توهمی بیش نبوده و امروز مردم و مسئولان در کنار هم و باقدرت در حالی جشن چهل‌سالگی انقلاب را برگزار کردند که باشکوه‌تر از سال‌های گذشته است.


امیرحاتمی افزود: خداوند را برای این‌همه عزت و شکوه نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه و دنیا شاکر بوده و قدردان این نعمت عظیم الهی هستیم.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1458128
ارسال نظر
نظرات