شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:02 منتشر شده در مورخ: 1397/11/25 شناسه خبر: 1459014

بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم بسیج استان مرکزی آغاز شد

بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم بسیج استان مرکزی آغاز شد
معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم بسیج سپاه روح‌الله استان مرکزی از صبح امروز آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام رضا طالبی معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه روح‌الله استان مرکزی و مسئول برگزاری بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم بسیج استان در گفتگو با  دیار آفتاب؛ گفت: بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم بسیج سپاه روح‌الله استان مرکزی از صبح امروز آغاز شد و تا پایان روز ادامه دارد و اختتامیه آن بعدازظهر امروز(پنجشنبه) برگزار خواهد شد.

طالبی تعداد شرکت‌کنندگان در این مسابقات را ۳۱۵ نفر عنوان کرد و افزود: این تعداد، از نخبه‌های قرآنی‌ای هستند که در مسابقات قرآن کریم حوزه‌های مقاومت شهرستانی که در هفته بسیج برگزارشده است به‌عنوان نفرات برتر شناخته‌شده و در حال حاضر به ناحیه مقاومت معرفی‌شده‌اند.

وی ضمن تأکید بر اینکه این مسابقات در دو بخش خواهران و برادران برگزار می‌شود اظهار کرد: مسابقات خواهران در ساختمان تداوم سپاه روح‌الله استان و مسابقات برادران در ساختمان حفظ آثار برقرار خواهد بود.

معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه نفرات برتر این دوره یک‌روزه به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد تشریح کرد: این مسابقات قرآنی شامل بخش‌های حفظ جز ۳۰، حفظ ۷ جز و حفظ ۳ جز برای افراد زیر ۱۶ سال ، حفظ ۱۰ جز بالای ۱۶ سال، تفسیر بالای ۱۶ سال، ترتیل بالای ۱۶ سال، اذان زیر ۱۶ سال، تقلیدی زیر ۱۶ سال و تحقیق هم بالای ۱۶ سال است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1459014
ارسال نظر
نظرات