شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:28 منتشر شده در مورخ: 1398/01/14 شناسه خبر: 1472802

تیر رسانه‌های معاند بازهم به سنگ خورد/ جنجال رسانه ای در بحران سیل

تیر رسانه‌های معاند بازهم به سنگ خورد/ جنجال رسانه ای در بحران سیل
رسانه های معاند تصاویر زخمی های حادثه دزفول را به نام ساکنین روستای جلیزی منتشر کردند تا از آب گل آلود سیلاب ماهی بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از رهیاب ؛ شب گذشته پس از تهدید جاری شدن سیل رودخانه کرخه به سمت شهرهای حمیدیه، سوسنگرد و هویزه، نیروی امدادی نسبت به تخلیه روستاهای مسیر از جمله جلیزی هشدار دادند.

 
متاسفانه این هشدار با مقاومت روستائیان برای ترک منازل خود شد و برای دقایقی میان آنها و نیروی انتظامی درگیری هایی صورت گرفت.
 
مخالفت اهالی روستای جلیزی درحالی بود که از ۵ روز قبل، مسئولان و بزرگان قبایل با آنها برای تخلیه روستا و بازکردن سیل‌بند رایزنی می‌کردند و وعده پرداخت خسارت به مردم داده شده بود تا با انفجار سیل‌بند شاکریه، منازل و تأسیسات حیاتی شهر سوسنگرد تخریب نشود.
 
پس از این درگیری ها تصاویری در شبکه های اجتماعی مبنی بر زخمی شدن چند نفر از ساکنین روستای جلیزی منتشر شد.
 
بررسی ها حاکی از این است که تصاویر منتشر شده مربوط به زخمی های حادثه اخیر دزفول و اندیمشک بوده است که با سو‌استفاده رسانه های معاند به نام روستائیان جلیزی منتشر شده است.
 
این اقدام در شرایطی که مردم خوزستان درگیر بحران سیل هستند، بار دیگر نشان از هدف شوم رساندهای معاند برای صید ماهی از آب گل آلود را نمایان می کند.
 

بنا بر این گزارش ؛ شب گذشته با اعلام استانداری خوزستان و همکاری معتمدین و سران عشایر سوسنگرد برای جلوگیری از زیرآب رفتن شهرسوسنگرد با شکستن دژ حاشیه کرخه آب به سمت مرز هدایت شد تا از یک فاجعه بزرگ پیشگیری شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1472802
ارسال نظر
نظرات