شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:55 منتشر شده در مورخ: 1398/01/27 شناسه خبر: 1476901
معاون هماهنگ کننده سپاه روح‌الله:

مرزی میان سپاه و مردم وجود ندارد/اقدام کاغذی آمریکا علیه سپاه انسجام ملی را موجب شد

مرزی میان سپاه و مردم وجود ندارد/اقدام کاغذی آمریکا علیه سپاه انسجام ملی را موجب شد
معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه سپاه جدای از مردم نیست و سپاهیان و پاسداران از میان همین ملت هستند تصریح کرد: مرزی میان سپاه و مردم وجود ندارد، سپاه در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی تا آخرین نفس ایستاده است و به عنوان خار چشم دشمنان به ویژه آمریکای استکباری بوده و خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار گودرزی معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار  دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه سپاه پاسداران شجره طیبه انقلاب اسلامی است گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان یک‌نهاد انقلابی و یک شاخه برآمده برومندی از ریشه این انقلاب و نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه امام(ره) و مقام معظم رهبری همواره از عملکرد سپاه رضایت کامل را داشته‌اند افزود: با نگاه منصفانه به حرکت درونی و بیرونی سپاه نشان می‌دهد که سپاه به قول خودش عمل کرده و در این راه ایستادگی و از حرکت انقلاب که یک حرکت پیش‌رونده و پیش برنده است به معنای کامل و درست پاسداری کرده و با پیشرفت پرشتاب به سمت هدف‌های ترسیم‌شده درحرکت است.

گودرزی حرکت به‌موقع را از وظایف پاسداران دانست و بیان کرد: پاسداران بامعرفت، آگاهی، بصیرت و فداکاری، آماده به کار بودن، درست، به جا و به هنگام انجام دادن کار توانسته انتظارات ولی امر مسلمین را جامه عمل بپوشاند.

وی با تأکید بر اینکه سپاه پاسدار انقلاب است عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مولود انقلاب و یک نهاد انقلابی که هویت آن پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن است، توانسته  خوب پاسداری کند.

گودرزی با بیان نظریه‌های اندیشکده های غربی در مورد سپاه گفت: سال‌ها قبل اندیشکده های غربی که در آمریکا فعال هستند بر این باور بودند که ایران به این  نتیجه رسیده که برای مقابله با نظام سلطه محور دو گزینه وجود دارد: اولین گزینه تسلیم و دیگری مقاومت است.

تشکیل جبهه مقاومت از دستاوردهای مهم سپاه در منطقه است

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه تشکیل جبهه مقاومت از دستاوردهای مهم سپاه در منطقه است افزود:  سپاه پاسداران بر این باوراست که پیروزی متعلق به گزینه و محور مقاومت است.

گودرزی با توضیح طرح سپاه هراسی در منطقه گفت: یکی از آن موارد حمله اضلاع مثلث آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود علیه سپاه بود که تلاش برای سپاه هراسی را در دستور کار خود گذاشتند و طرح‌هایی با این مضمون که سپاه در حال افزایش امپراتوری ایران است باهدف ایجاد نوعی واکنش منفی در کشورهای محور مقاومت مقابل سپاه انجام دادند.

وی با اشاره به اقدامات مؤثر سپاه در راستای خنثی کردن عملیات تروریستی در داخل کشور افزود: جریان منافقین در دومین حرکت آن‌ها بود که اولین هدف آن‌ها ضربه تروریستی به نیروهای انقلابی بود که در هفت و هشت سال گذشته با راه‌اندازی جنگ‌های ترکیبی علیه انقلاب و اسلام آغاز کردند که البته با سد سپاه مواجه شدند و در شرایطی که آمریکا اعلام کرده بود برای از بین بردن گروهک تروریستی داعش بیست سال زمان نیاز دارد، بامشورت های سپاه و اقداماتی که در ابعاد امنیتی، اطلاعاتی و عملیاتی انجام شد این شجره ملعون بسیار زودتر از عمر شناسنامه ارباب‌هایشان ریشه‌کن شد.

پروژه نفوذ از مهم‌ترین برنامه‌های دشمنان در داخل کشور است

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی پروژه نفوذ را از مهم‌ترین برنامه‌های دشمنان در داخل کشور دانست و خاطرنشان کرد: جریان سوم، جریان داخلی بود که کسانی را شامل می‌شد که سپاه پشت پرده آن‌ها را آش کارکرده بود و به‌عنوان ضابط قضایی در حوزه‌های ضد جاسوسی بسیاری از حلقه‌ها، دوستان و مشاوران آن‌ها را در پست‌های اقتصادی، امنیتی مشاوره‌ای و دیپلماتیک شناسایی کرد و این سه جریانی که عرض شد سپاه را مهم‌ترین دشمن خود می‌دانند.

وی با اشاره به تروریست خواندن سپاه توسط آمریکائی‌ها گفت: در آستانه روز پاسدار کاخ سفید به حماقت بزرگی رسید و آن‌هم آوردن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گروه‌های به‌اصطلاح تروریستی بود که باعث همبستگی ملی در حمایت از سپاه شد و می‌توان ادعا کرد که در سال‌های اخیر هیچ‌یک از تحریم‌ها به‌اندازه خصومت و دشمنی با سپاه پاسداران نتوانسته است انسجام و وحدت ملی در جامعه ایجاد کند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی  در همین خصوص ادامه داد: تقریباً همه نهادها و شخصیت‌های سیاسی، احزاب و گروه‌های سیاسی در برابر اقدام رئیس‌جمهور آمریکا خط واحدی انتخاب کردند و در حمایت از سپاه دشمن را در این زمینه ناامید و ذلیل کردند.

اقدام کاغذی آمریکا علیه سپاه انسجام ملی را موجب شد

وی اقدام آمریکا را بی‌اثر دانست و تصریح کرد: دولت آمریکا با این اقدام کاغذی خود، همچون چهار دهه گذشته با حماقت خود موجب اتحاد فراگیر ملت ایران با سلیقه‌های گوناگون و ملیت‌های مختلف در سایر کشورهای اسلامی شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به نقشه‌های دشمنان در چهل سال انقلاب گفت: اگرچه دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی موضوع جدیدی نیست و در چهار دهه گذشته بارها شاهد توطئه‌های زیادی علیه انقلاب بوده‌ایم ولی این اقدام اخیر آمریکا برای آن‌ها هزینه‌های بسیار زیادی خواهد داشت.

جمهوری اسلامی ایران با حضور قدرتمندانه سپاه هیمنه آمریکا را در منطقه غرب آسیا شکست داده است

گودرزی در همین خصوص تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با حضور قدرتمندانه سپاه که هیمنه آمریکا را در منطقه غرب آسیا شکست داده است و با حضور بخشی از سپاه که نیروی قدس محسوب می‌شود توانست گروه تروریستی داعش را در کشورهای اسلامی مثل عراق و سوریه که موردحمایت تمام‌عیار آمریکا بود شکست بدهد و نقشه‌های شیطان بزرگ را در غرب آسیا نقش برآب کند.

وی ادامه داد: بنابراین آمریکائی‌ها در صحنه عمل از سپاه زخم‌های زیادی خورده‌اند، درواقع سپاه و شبکه‌های مقاومت منطقه‌ای در کشورهای غرب آسیا محیط‌های امن آمریکا را در منطقه ناامن کرده است و پایگاه‌های آمریکا را در عراق، سوریه و کشورهای حوزه خلیج‌فارس تا افغانستان اشراف کامل دارد و دست آمریکا را در این موضوعات به‌طور کامل بسته است.

سپاه پاسداران در تمام منطقه طرح‌ها و توطئه‌های آمریکایی‌ها را به‌طور کامل بر هم زده است

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به شکست صددرصدی آمریکا در منطقه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمام منطقه طرح‌ها و توطئه‌های آمریکایی‌ها را به‌طور کامل بر هم زده است.

گودرزی با اشاره به اقدامات برجسته سپاه در کشور اضافه کرد: همچنین سپاه با کارنامه درخشانی که در همه عرصه‌ها از خود به‌جای گذاشته و توطئه‌های دشمنان در جنگ تحمیلی را شکست داده، با برخورد با ضدانقلاب و منافقین، دفاع جانانه از حریم حرم، سازندگی کشور، خدمت گذاری بی‌منت و محرومیت‌زدایی بر افتخارات این نهاد مردمی افزوده است.

وی سپاه را بر خواسته از بطن ملت دانست و افزود: اقدامی که روز جمعه اخیر بعد از نماز جمعه در حمایت از سپاه توسط اتفاق افتاد، در حقیقت اعلام کردند که سپاه در چهل سال گذشته برای مردم در وسط میدان بوده است و اکنون نوبت مردم است که برای حمایت از سپاه به میدان بیایند و اعلام کردند که همه سپاهی و پاسدار انقلاب هستند و با شعار همه برای سپاه و سپاه برای همه این حمایت را به‌طور گسترده نشان دادند.   

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه سپاه جدای از مردم نیست، سپاهیان و پاسداران از میان همین ملت هستند تصریح کرد: مرزی میان سپاه و مردم وجود ندارد، سپاه در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی تاآخرین‌نفس ایستاده است و به‌عنوان خار چشم دشمنان به‌ویژه آمریکای استکباری بوده و خواهد بود.

اقدام حماقت‌آمیز ترامپ و آمریکائی‌ها از سر استیصال است

وی با اشاره به افول قدرت‌های آمریکا گفت: اقدام حماقت‌آمیز ترامپ و آمریکائی‌ها از سر استیصال است که به اعتراف خودشان علی‌رغم هزینه ۷ تریلیون دلاری در منطقه غرب آسیا، با مقاومت و خنثی‌سازی توسط سپاه مجبور به ترک و فرار از منطقه شدند و هیچ دستاوردی برای آن‌ها نگذاشته است و اگر به پایگاه‌های خودشان در منطقه بخواهند سر بزنند باید شبانه، مخفیانه و در کوتاه‌ترین زمان انجام دهند که در عراق این موضوع اتفاق افتاد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: شهید بهشتی می‌فرمایند: آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر، درواقع ما به‌عنوان پاسداران انقلاب اسلامی این جمله را بازهم تکرار می‌کنیم و با حمایت مسئولین و مردم انقلاب و ولایتمدار ایران اسلامی و مردم آزادی‌خواه جهان موجبات بیشتر عصبانیت آمریکا را انشاء الله فراهم خواهیم ساخت.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1476901
ارسال نظر
نظرات