شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:35 منتشر شده در مورخ: 1398/02/02 شناسه خبر: 1478664
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان عنوان کرد؛

کلاهبرداری 320 میلیاردی در قالب یک شرکت لیزینگ کامیون

کلاهبرداری 320 میلیاردی در قالب یک شرکت لیزینگ کامیون
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان گفت :ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی 3 متهم را دستگیرکردند که متهمان در بازپرسی های بعمل آمده به کلاهبرداری در قالب شرکت لیزینگ کامیون های نیمه سنگین و سنگین به مبلغ 320 میلیارد ریال از 85 نفر معترف شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ سردار رضا بنی اسدی فر صبح امروز در جمع اصحاب رسانه با اعلام این خبر که اشخاصی با ایجاد شرکت کاغذی تحت عنوان فروش لیزینگ کامیون در شهر اقدام به کلاهبردای می کنند، به خبرنگار ما گفت : ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی، در این رابطه 3 متهم را دستگیرکردند که متهمان در بازپرسی های بعمل آمده به کلاهبرداری در قالب شرکت لیزینگ کامیون های نیمه سنگین و سنگین به مبلغ 320 میلیارد ریال از 85 نفر معترف شدند.

وی افزود: متهمان در اعترافات خود بیان کردند، با وعده فروش لیزینگی کامیون های نیمه سنگین و سنگین  با اقساط،  شرایط و تسهیلات بانکی با کمترین سود و اقساط طولانی، مبالغی را از  شهروندان دریافت می کردند.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه متهمان از طریق مرجع قضائی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند،تصریح کرد: با توجه به نوع تبلیغات و محل فعالیت متهمان، احتمال کلاهبرداری خارج از محدوده شهر کرمان متصور بوده که این مسئله به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار دارد.

سردار بنی اسدی فر در پایان خاطرنشان کرد : طمع ورزی و کسب منفعت و سود بیشتر، واگذاری سرمایه و دسترنج به اشخاص، بدون تحقیق و اعتماد بی جا بستر مناسب برای ارتکاب چنین جرائمی را فراهم می کند و شهروندان می بایست در انجام معاملات با هوشیاری بیشتری اقدام کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1478664
ارسال نظر
نظرات