شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:53 منتشر شده در مورخ: 1398/02/17 شناسه خبر: 1483613

حمایت همه جانبه بنیاد فرهنگی روایت فتح از سریال حضرت موسی(ع)

حمایت همه جانبه بنیاد فرهنگی روایت فتح از سریال حضرت موسی(ع)
رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح از برنامه ریزی این بنیاد برای حمایت از سریال حضرت موسی (ع) خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح؛ سیدمحمد یاشارنادری رئیس این بنیاد، با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی های صورت گرفته در جلسات متعددی که با دست اندرکاران و عوامل این سریال ارزشمند برگزار شد بنا داریم؛ با حداکثر توان و ظرفیت و استفاده از همه امکانات سخت فزاری، لجستیکی و پشتیبانی از این سریال حمایت کنیم.

وی افزود:روز گذشته جلسه ای  با تهیه کننده متعهد این سریال آقای سیداحمد میرعلایی داشتیم و به توافقات خوبی رسیدیم. دو مجموعه این بنیاد یعنی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس با تمام توان پای کار این اثر ارزشمند خواهند بود.
رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح افزود: این سریال که با سرمایه گذاری هوشمندانه رسانه ملی تولید می شود،  به عنوان یک پروژه استراتژیک در سطح ملی و فراملی تاثیرات بسیار زیادی خواهد گذاشت و امید است که همچون سریال پر بیننده و موفق یوسف پیامبر به کارگردانی هنرمند والامقام و متعهد به هنر ارزشی و قرآنی استاد فرج الله سلحشور در سطح کشور و جهان اسلام بدرخشد و سفیر فرهنگی مناسبی انقلاب اسلامی باشد.
وی ضمن طلب عافیت عاجل و شفای کامل برای جمال شورجه، کارگردان این سریال گفت: الحمدالله در ملاقاتی که با جمال شورجه داشتیم به دعای خیر مردم و دوستداران هنر والا و ارزشی، شرایط بیماری این هنرمند برجسته جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی رو به بهبود است و ان شا الله بزودی در کمال صحت و سلامت ایشان با حضور در عرصه جهاد فرهنگی انتظار مشتاقان هنر متعهد قرآنی را پایان می بخشد و کار به مرحله اجرایی خواهد رسید
آثار ارزشمند این پیشکسوت عرصه هنر انقلاب هیچگاه از اذهان زدوده نخواهد شد و قطعا این سریال که بر مبنای متون روایی و تفاسیر قرآنی نگاشته شده است با حضور ایشان غنای کیفی افزون تری خواهد یافت.
وی در پایان با اشاره به ماموریت و فلسفه ذاتی و وجودی بنیاد فرهنگی روایت فتح گفت: ظرفیت بنیاد فرهنگی روایت فتح و مجموعه های تخصصی این بنیاد با تمام توان و امکانات مادی و معنوی با سرمایه عظیم نیروهای مومن و متعهد فرهنگی در بین اقشار گوناگون و هنرمندان، آماده ایم تا از آثار فاخر هنر متعهد و ارزشی حمایت همه جانبه داشته باشیم و این همکاری تشریک مساعی را وظیفه خود در راه نشر و توسعه اهداف فرهنگی نظام می دانیم.
https://www.dana.ir/1483613
ارسال نظر
نظرات