شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:54 منتشر شده در مورخ: 1398/02/17 شناسه خبر: 1483721

شورجه از بیمارستان مرخص شد

تهیه‌کننده سریال حضرت موسی(ع) از ادامه مراحل درمانی جمال شورجه در منزل خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جمال شورجه تهیه‌کننده و کارگردان که چندی است پیش‌تولید سریال حضرت موسی(ع) را آغاز کرده و چند صباحی به‌علت بیماری، مراحل درمانی را سپری می‌کرد از بیمارستان مرخص شد. سیداحمد میرعلایی تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی با اعلام این خبر به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: شورجه از بیمارستان مرخص شد و روند درمانی وی در منزل ادامه دارد چون پزشکان به این نتیحه رسیدند با توجه به روحیه ایشان مراحل درمانی در منزل سریعتر ادامه پیدا می‌کند.

وی درباره وضعیت جسمی ایشان تصریح کرد: وضعیت هوشیاری و تکلم ایشان خوب است و خوشبختانه کنار گروه هستند تا مراحل پیش‌تولید به‌خوبی جلو برود اما اینکه مثل قبل حضوراً کنار گروه باشند به روند درمانی ایشان بستگی دارد، حتی پزشکان هم برای این روند زمان مشخصی را اعلام نکردند.
 
میرعلایی تأکید کرد: پیگیری ما برای این سریال همچنان ادامه دارد و حتی با جمال شورجه هم درباره روند تولید سریال گفتگو می‌کنیم، شب گذشته هم درباره این موضوع گفتگوهایی داشتیم.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: خدا را شکر جمال شورجه از وضعیت جسمانی خوبی برخوردار است، با این حال از مردم می‌خواهیم در این ایام ماه مبارک رمضان برای سلامتی کامل ایشان دعا کنند تا هرچه زودتر بهبودی کامل را به دست آورند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1483721
ارسال نظر
نظرات