شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1398/02/24 شناسه خبر: 1485908
کلاهبرداری میلیونی با خرید و فروش سکه در دیوار!
رئیس پلیس فتا استان یزد گفت: پیرمرد ۶۰ ساله که تصمیم به فروش ۲۰ سکه خود از طریق سایت دیوار و شیپور داشت در دام کلاهبردار جوان قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ مرتضی ابوطالبی رئیس پلیس فتا استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا درباره این خبر بیان کرد: پیرمرد ۶۰ ساله که تصمیم به فروش ۲۰ سکه خود از طریق سایت دیوار و شیپور داشت در مرحله اول با انتشار آگهی با عنوان فروش ۹ سکه تمام بهار آزادی به صورت نقد در دام کلاهبردار جوان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: فرد کلاهبردار که با دیدن آگهی مربوطه اقدام به تماس با فروشنده کرده بود و با وعده ملاقات حضوری به پای معامله رفته پس از اخذ ۹ عدد سکه و نشان دادن مبلغ واریزی با ساخت رسید جعلی متواری شده و تلفن خود را نیز از دسترس خارج کرد.
رئیس پلیس فتا استان یزد در ادامه ضمن اشاره به انجام اقدامات اطلاعاتی و دستگیری متهم اظهار کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و تحویل مراجع قضائی شد.

ابوطالبی ضمن هشدار در خصوص خرید در بستر دیوار و شیپور تصریح کرد: خریداران بایستی توجه نمایند که ترجیحاً از ساکنان شهر خود به صورت حضوری خرید کنند از طرفی قبل از خرید کالا را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1485908
ارسال نظر
نظرات