شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1398/02/24 شناسه خبر: 1485956
نماینده مجلس:

مردم ایران می‌دانند هیچ جنگ نظامی علیه ایران صورت نمی‌گیرد

مردم ایران می‌دانند هیچ جنگ نظامی علیه ایران صورت نمی‌گیرد
موسوی لارگانی گفت:برخی ها از حضور ناو آمریکا در منطقه سوء استفاده می کنند و به دنبال ارعاب مردم هستند این‌ها حتی در زمان انتخابات مسئله جنگ را مطرح کردند اما مردم می دانند حضور ناو خلیج فارس در منطقه هیچ تهدید و جنگ نظامی علیه ایران را ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی با اشاره به حضور ناو آمریکایی در خلیج فارس در گفتگو با خبرنگارقم فردا، اظهار داشت: این اولین دفعه‌ای نیست که ناوهای آمریکایی در منطقه هستند بیش از 30سال است که ناوهای هواپیمابر آمریکا در خلیج فارس رفت و آمد داشتند.

وی بیان داشت: در دوران 8سال دفاع مقدس نیز ناوهای آمریکا در خلیج فارس حضور داشتند زمانی که دستان جمهوری اسلامی  ایران ازنظر سلاح و تجهیزات  دفاعی خالی بود و ازنظر دفاعی حرفی برای گفتن نداشتیم و حتی سیم‌خاردار نیز نمی توانستیم تهیه کنیم توانستیم در برابر دشمنان پیروز شویم ، اما هم اکنون ازنظر موشکی قدرت اول منطقه هستیم و پهبادهای پیشرفته تولید شده است که در نوع خودش بی نظیر است، هواپیماهای جنگی بسیار قدرتمند تولید شده است، موشک های بالستیک و رادار گریز تولید کرده ایم این یعنی قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران افزایش پیدا کرده است و هیچ کشوری فکر حمله نظامی به ایران نخواهد بود.

نماینده مجلس خاطرنشان کرد: حضور ناوهای آمریکا در منطقه بیشتر جنبه روانی دارد زیرا اگر آمریکا می توانست و قدرت جنگیدن با ایران را داشت سال‌ها پیش زمانی که در عراق حضور پیدا کرد و یا زمانی که داعش را تربیت کرد به ایران حمله نظامی می کرد زیرا هدف اصلی همه این فعالیت های آمریکا در منطقه ایران بود اما با بررسی های که انجام دادند متوجه شدند توان مقابله نظامی با ایران را ندارند.

موسوی لارگانی بیان داشت: خارج از خاک ایران مستشاران جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی توانستند دشمن را کیلومترها خارج از مرزهای جغرافیایی ایران زمین گیر کنند.

حضور ناو آمریکا در خلیج فارس برای جنگ نظامی علیه ایران نیست

وی گفت: مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان تشکیل شده است که با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقابله کنند ملت ایران به این مسئله آگاه هستند و در زمان های حساس از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند.

نماینده مردم مشهد افزود: برخی ها از حضور ناو آمریکا در منطقه سوء استفاده می کنند و به دنبال ارعاب مردم هستند این‌ها حتی در زمان انتخابات مسئله جنگ را مطرح کردند و اینکه در صورت عدم پیروزی آن‌ها جنگ بر کشور سایه می افکند اما مردم می دانند حضور ناو خلیج فارس در منطقه هیچ تهدید و جنگ نظامی علیه ایران را ندارد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: با اطلاعاتی که آمریکا از توان نظامی ایران دارد و می داند که اگر دست از پا خطا کند در همان ساعات اولیه دیگر رژیم اشغالگر صهیونیستی وجود نخواهد داشت زیرا جمهوری اسلامی ایران به گفته رهبر انقلاب تلاویو و حیفا را با موشک های دور برد و میان برد با خاک یکسان خواهد کرد و منطقه کاملاً برای حضور ناوهای آمریکا ناامن خواهد شد.

وی تأکید کرد: حضور ناو آمریکا در خلیج فارس برای جنگ نظامی علیه ایران نیست زیرا می دانند توان حمله نظامی به ایران را ندارد و ایادی آن‌ها در منطقه این مسئله را به آمریکا هشدار داده اند که اگر جنگ نظامی علیه ایران صورت بگیرد هیچ پایان خوبی برای آن‌ها نخواهد داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1485956
ارسال نظر
نظرات