شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1398/02/26 شناسه خبر: 1486509
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

چهارمحال و بختیاری در خطر بحران هویتی

چهارمحال و بختیاری در خطر بحران هویتی
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: متأسفانه استان چهارمحال و بختیاری نسبت به سایر استان‌های دیگر با بحران هویتی مواجه است و آثار تاریخی، فرهنگی، ذخایر و توانمندی‌های دیرینه این استان به خوبی نشان داده نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری شامگاه گذشته در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، با اشاره به اینکه استان ما دارای هویتی بسیار ارزشمند، پرتوان و عظیم است، افزود: متأسفانه ما در راستای معرفی استانمان به سایر استان‌های کشور و دنیا ضعیف عمل کرده‌ایم و تنها به معرفی جاذبه‌های گردشگری پرداخته‌ایم.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به ضرورت احداث آرامستان جدید شهرکرد، بیان کرد: لازم است که بازسازی جاده به منظور تسهیل عبور و مرور  مردم به این آرامستان در اولویت باشد.
 
حجت الاسلام و المسلمین نکونام، تهیه دانشنامه فرهنگی استان را امری پسندیده دانست و گفت: گنجاندن سبقه فرهنگی و تاریخی استان در زمینه‌های مختلف در این دانشنامه، کار کلیدی و اساسی است که قطعا نیازمند حمایت‌های ویژه ای از سوی مسئولان استانی است.
 
وی برتری مذهب تشیع را یکی از ویژگی‌های بارز استان دانست و تاکید کرد: لازم است که این ویژگی در دانشنامه معرفی شده چراکه داشنامه فرهنگی معرف جایگاه یک استان است.
 
حجت‌الاسلام نکونام با اشاره به عملکرد ضعیف شورای عالی انقلاب فرهنگی، تصریح کرد: لازم است که شورای فرهنگ عمومی در راستای  عملی کردن پیمان‌نامه نیمه شعبان کارگزاران پرمحتوا و جهت دهنده باشد.
 
انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1486509
ارسال نظر
نظرات