شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:35 منتشر شده در مورخ: 1398/02/26 شناسه خبر: 1486542
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان:

مجلسی ها قوانین را برای تسهیل کار سرمایه گذاران و رفع مشکلات مردم تصویب و اصلاح کنند

مجلسی ها قوانین را برای تسهیل کار سرمایه گذاران و رفع مشکلات مردم تصویب و اصلاح کنند
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت:قانون باید به نفع مردم باشد و اگر ایراداتی دارد می طلب تا نمایندگان موارد را بررسی و اصلاح کنند تا سرمایه گذاران در رفت و آمدهای اداری گرفتار نشود و سریعتر زمینه را برای اشتغالزایی ایجاد کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع،  حبیب الله شعبانی موثقی صبح امروز در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و مجمع جهادگران, خیرین و فعالین عرصه های خدمت رسانی در محل همایش های استانداری همدان گفت: محرومیت زدایی به ویژه در روستاها و حاشیه شهر باید بیش از پیش جدی گرفته شود.


وی با بیان اینکه عمده مسائل فرهنگی و اجتماعی به دلیل نبود شرایط ازدواج برای جوانان روی می دهد,اظهار کرد: فقر مالی, نبود شغل و مسکن مانعی برای ازدواج جوانان است و این مشکلات باید به صورت ریشه ای حل شود.


وی با ابراز امیدواری از بهره بردن از این گونه مراسم ها,تصریح کرد: محرومیت زدایی زمانی اتفاق می افتاد که خود مسئولان بروند و از نزدیک بازدید کنند.


امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان در ادامه از نمایندگان استانی حاضر در مراسم خواست تا در مجلس به دنبال تصویب قوانینی باشند که به نفع معیشت مردم و رفع مشکلات آنان باشدند.


وی عنوان کرد: قانون باید به نفع مردم باشد و اگر ایراداتی دارد می طلب تا نمایندگان موارد را بررسی و اصلاح کنند تا سرمایه گذاران در رفت و آمدهای اداری گرفتار نشود و سریعتر زمینه را برای اشتغالزایی ایجاد کند.


امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان با قدردانی از زحمات سپاه و جهادگران اظهار کرد: امیدواریم این برنامه ها همچنان برای محرومیت زدایی ها بیش از پیش ادامه یابد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1486542
ارسال نظر
نظرات