شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1398/03/01 شناسه خبر: 1488450
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:
4 هزار دانش آموز آق قلا درگیر سیل بودند/ امتحانات نهایی دانش آموزان سیل زده همزمان با مناطق دیگر
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان از حوزه امتحان نهایی مدارس سیل زده شهرستان آق قلا بازدید کرد و گفت: امتحانات نهایی دانش آموزان مناطق سیل زده همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما، احسان گوهری راد امروز در حاشیه بازدید از برگزاری امتحانات نهایی در آق قلا اظهار کرد:  تقریبا 40 آموزشگاه و 4 هزار دانش آموز شهرستان آق قلا درگیر بحران سیل بوده و تحت تاثیر این بحران قرار گرفته بودند .

وی افزود: همه ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا بستر مناسبی برای برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان به ویژه دانش آموزان مناطق سیل زده فراهم کنیم تا دانش آموزان عزیز با آرامش خاطر و دور از استراس امتحانات را پشت سر بگذارند.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان تصریح کرد:  639 دانش آموز شهرستان آق قلا امسال باید امتحانات نهایی متوسطه دوم را پشت سر بگذارند.

به گفته گوهری راد؛ دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده با تمهیداتی ویژه  امکان شرکت سه نوبته در امتحانات نهایی را دارند و در صورت قبولی در هر یک از بازه‌های زمانی در نظر گرفته شده، قبولی خردادماه برای آنها منظور می‌شود.

امتحانات نهایی دانش‌آموزان متوسطه دوم از 31 اردیبهشت ماه و با امتحان تعلیمات دینی و قرآن در سراسر کشورو یک روز زودتر از روال هرساله آغاز شده است.

براساس برنامه زمانی داده شده امتحانات نهایی دانش‌آموزان شاخه نظری از 31اردیبهشت آغاز و تا 25خردادماه، امتحانات هنرجویان شاخه فنی‌ و حرفه‌ای از 31 اردیبهشت تا 11خرداد و در برخی رشته‌ها تا 12خرداد، پیش دانشگاهی نیم‌سالی- واحدی از اول تا هشتم خرداد ماه ادامه خواهند داشت.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1488450
ارسال نظر
نظرات