شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 16:14 منتشر شده در مورخ: 1398/03/01 شناسه خبر: 1488534
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص):

رسانه‌ها در بیان توطئه‌های دشمن نقش مهمی دارند

رسانه‌ها در بیان توطئه‌های دشمن نقش مهمی دارند
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه نقش رسانه ها را در بیان توطئه‌های دشمن مهم و اثرگذار دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت‌الاسلام شمس‌اله جلیلیان پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیران خبرگزاری‌ها و رسانه‌های اصولگرای استان کرمانشاه با یادآوری خدمات تبلیغی امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) در بیان واقعیات واقعه عاشورا و رسالت قیام امام حسین (ع)، از رسانه‌ها خواست تا این بزرگواران را در حوزه فعالیتشان به عنوان الگو قرار دهند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های ارزشی در شرایط امروز کشور رسالت سنگین‌تری بر دوش دارند، افزود: در این جنگ همه جانبه که دشمن به راه انداخته و در فضای مجازی با بیش از ۲۸۰ رسانه و شبکه فارسی زبان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شبانه‌روزی فعالیت می‌کند و به دنبال تخریب جایگاه ایران و پیاده کردن اهداف دنیای استکبار با جنگ روانی، رسانه‌ها نقش مهمی دارند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: دشمن از اول انقلاب تا امروز در تمام ابعادی که جنگ به راه انداخته شکست خورده و حالا به جنگ روانی و رسانه‌ای روی آورده است.

حجت‌الاسلام جلیلیان بر وظیفه خطیر رسانه‌ها در این جنگ تمام عیار اقتصادی تاکید کرد و گفت: به موقع بیان کردن مطالب و در نظر داشتن اقتضای حال هم از دیگر ضروریات کار رسانه محسوب می‌شود.

وی همچنین لزوم بیان تأثیرگذار مطالب را مورد تاکید قرار داد و افزود: امانت داری هم در کار رسانه بسیار حائز اهمیت است چراکه جلب اعتماد مردم را در پی دارد و این بحث را باید تقویت کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه یکی از مصادیق بحث آتش به اختیار بودن را کار رسانه‌ها در انعکاس مسائل عنوان کرد و گفت: البته شرایط حساس کشور را هم باید در نظر گرفت.

وی با اشاره بر تلاش دشمن برای کاشتن بذر یاس در دل مردم بیان داشت: آنها در اتاق‌های فکرشان عامل شکست‌هایشان در ایران را عدم درک حیطه تأثیرگذاری ولایت فقیه عنوان می‌کنند و لذا باید توجه داشت که دشمن به دنبال جدا کردن مردم از ولایت فقیه است.

انتهای پیام/

  • kkk
  • lll
https://www.dana.ir/1488534
ارسال نظر
نظرات