شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 16:13 منتشر شده در مورخ: 1398/03/02 شناسه خبر: 1488783
نامه عضو مجلس خبرگان رهبری به رئیس کل دادگستری فارس؛
آیت‌الله کلانتری خواستار مجازات مقصران احتمالی سیل اخیر شیراز شد
آیت الله کلانتری عضو مجلس خبرگان رهبری طی نامه ای، از خواسته های مهم و به حق در حال حاضر، تسریع در رسیدگی قاطع و شفاف به پرونده سیل اخیر شیراز و مجازات مقصران احتمالی آن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از شیرازه، آیت الله علی اکبر کلانتری نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در نامه ای خطاب به حجت الاسلام والمسلمین موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس حضور فعال و خلّاق وی در این مسند خطیر را منشا تحول و تحرک هر چه بیشتر در عرصه قضا دانست و خواستار رسیدگی به مشکلات عدیده مردم شریف استان فارس شد.

وی افزود: از خواسته های مهم و به حق در حال حاضر، تسریع در رسیدگی قاطع و شفاف به پرونده سیل اخیر شیراز و مجازات مقصران احتمالی آن است.
 
رئیس جامعه اساتید حوزه های علمیه فارس تصریح کرد: جان باختن بیش از بیست نفر از هموطنان عزیز، حادثه کوچکی نیست که بتوان از کنار آن گذشت و امیدواریم با اقدام قاطع و عادلانه در این زمینه، موجبات دلگرمی و اعتماد هرچه بیشتر مردم به دستگاه قضایی کشور فراهم آید.
 
آیت الله کلانتری با اینکه رجاء واثق دارم که اقشار گوناگون جامعه به خصوص علما و روحانیون که همواره ملجأ و پناهگاه مردم به ویژه قشر ضعیف وآسیب پذیر جامعه بوده اند, ضمن دعا برای موفقیت حضرتعالی و همکاران محترمتان، انتظار دارند با مظاهر فساد و بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی استان برخورد قاطع صورت پذیرد.
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/1488783
ارسال نظر
نظرات