شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:14 منتشر شده در مورخ: 1398/03/10 شناسه خبر: 1491126
از سراسر استان سمنان همه برای آزادی قدس آمدند؛

فریادهایی برای رهایی فلسطین/ ای قدس سحر نزدیک است

فریادهایی برای رهایی فلسطین/ ای قدس سحر نزدیک است
مردم همیشه در صحنه استان سمنان بار دیگر با حضور در راهپیمایی قدس صحنه ای دیگر از حماسه همدلی را خلق کردند و حمایت خود از فلسطین را به نمایش گذاشته و فریاد مرگ بر اسراییل سر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، باز هم قدس آمده است و مردم همیشه در صحنه استان سمنان در گرمای هوا خود را به میادین اصلی شهرها رساندند تا همراه با دیگر مردم کشور، سهمی در یاری مظلوم در یکی از بهترین های ماه های خدا داشته باشند.

آری امروز روز مبارزه با اسرائیل و استکبارجهانی است و پیرو جوان نمی شناسد. تازیانه‌های گرما بر تن روزه داران چنگ می‌اندازد. مرد و زن‌، کوچک و بزرگ و پیر و جوان، همه آمده‌اند؛ فرزند بر دوش، در کنار همسری که او نیز دست دختربچه‌ای را گرفته، دیگری جانبازی که بر ویلچر نشسته آرام می‌خرامد... با همراهی خانواده.

مشت های گره شده یک به یک بالا می آمد و فریاد ها به پا می شد، فریادی از اعماق وجود آزادی خواهان برای رهایی سرزمین فلسطین.

فریادها از سراسر جهان به گوش می رسد، از قلب اروپا و آمریکا گرفته تا همین کوچه ها و محلات شهرهای خودمان. آزادی ملت مسلمان فلسطین که سال هاست سرزمین شان اشغال شده، فریاد مشترک بشریت است.

آری، امروز خیابان‌های استان سمنان شاهد صحنه همدلی و وحدت مردم شیعه و سنی است. صحنه‌ای که دشمن را بیش از پیش خشمگین کرده و نسبت به برنامه‌هایش نا امید می‌کند.صهیونیسم جهانی امروز منزوی‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند.

 

پلاکاردهای زرد رنگی که بر روی آنها عکس قدس و شعارهای مرگ بر اسرائیل به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی نقش بسته در دستان جوانان دیده شد که این نشان از آن است که حمایت از مظلومان جهان کوچک و بزرگ نمی‌شناسد و تمام اقشار را به عرصه می‌کشاند.

سمنانی ها همپای مردم ایران با هشدار جدی به سلطه گران خائن و در رأس آن‌ها آمریکای جنایتکار فهماندند اکنون عرصه و حلقه فعالیت‌های ظالمانه تنگ‌تر شده است.

آری روز قدس روز تجلی وحدت و همبستگی مسلمانان و آزادگان جهان و روز قدس روز حیات اسلام است و در این روز مردم مسلمان و روزه دار سمنان با نمایش وحدت و اقتدارشان، پیام همبستگی خود را به ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1491126
ارسال نظر
نظرات