شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:45 منتشر شده در مورخ: 1398/03/12 شناسه خبر: 1491862
باج سیاسی بخشدار کلاله به شخص سوم؟
بکارگیری نیروی تحمیلی در بخشداری کلاله/ جذب حامی شخص سوم بدون آزمون و اطلاع رسانی عمومی
فرزند یکی از حامیان شخص سوم دخیل در انتصابات شرق گلستان، بدون آزمون و اطلاع رسانی عمومی پروسه بکارگیری در بخشداری کلاله را در حال طی کردن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلاله خبر، خانم(م-م) فارغ التحصیل رشته معماری و فرزند یکی از حامیان شخص سوم که در زمان انتخابات نزدیک به یک ماه منزل وی به عنوان مکان تبلیغات انتخاباتی بود؛ علی رغم اینکه بخشداری کلاله نیاز محرضی به نیرویی به عنوان ناظر فنی دهیاری ها ندارد، با تحمیل شخص سوم و در راستای اهداف انتخاباتی برای بکارگیری در سمت یاد شده، معرفی شده است.

شخص یاد شده در حالی از شهرستان مراوه تپه برای بکارگیری در بخشداری کلاله تحمیل شده است، که اگر قرار باشد نیروی در این جایگاه بکارگیری شود، در خود شهرستان کلاله جوانان مستعدی در این زمینه وجود دارد.

در پایان جای این سوال پیش می آید که محمد پیری بخشدار کلاله چگونه زیربار تحمیل این نیرو رفته است و ابتدای زندگی سیاسی خود را با باج سیاسی آغاز کرد؟ و آیا استخدامی یا بکارگیری بدون آزمون و اطلاع رسانی عمومی، تنها برای حامیان شخص سوم امکان پذیر است یا مردم عادی نیز می توانند این فرصت ها استفاده کنند؟

انتهای پیام/

http://dana.ir/1491862
ارسال نظر
نظرات