شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:14 منتشر شده در مورخ: 1398/03/13 شناسه خبر: 1492112
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:
آینده انقلاب به دست دانشجویان انقلابی است
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در جمه مسئولان بسیج دانشجویی بوشهر گفت: آینده انقلاب به دست دانشجویان است و وظیفه بسیج دانشجویی، تربیت دانشجوی تراز انقلاب اسلامی برای مدیریت جمهوری اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در جمع مسئولان بسیج دانشجویی بوشهر گفت: نهضت امام خمینی (ره) در سال ۴۲ شروع شد و در سال ۵۷ به پیروزی رسید که نشان از وجود رازی نهفته در خرداد دارد که شروع نهضت امام و پایان عمر جسمانی امام در این ماه بوده است.

سردار رزمجو افزود: انقلاب را جوانان به پیروزی رساندند و تداوم آن بر عهده همین جوانان علی الخصوص دانشجویان و اساتید در دانشگاه های سراسر کشور بوده است، لذا دشمن هم برنامه ریزی خاصی روی این قشر دارد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ادامه داد: انرژی و پتانسیل نهفته در این قشر با توجه به سن جوانی بسیار بالاست و هر کسی این انرژی را به کار گیرد به دستاوردهای ارزشمندی می رسد، لذا دشمنان برنامه ریزی زیادی روی اقشار دانشگاهی از جمله دانشجویان و اساتید دارند.

علی رزمجو عنوان داشت: خوشبختانه اکثر دانشگاهیان و دانشجویان به توطئه های دشمن پشت کرده اند و این را با حضور گسترده و با عزت و افتخار خود در راهپیمایی های ۲۲ بهمن، روز قدس و ۹ دی نشان داده اند.

وی اظهار داشت: ابزار و سرعت تهدید و تحرک دشمنان زیاد است و ما نیز باید در بسیج های دانشجویی حجم و سرعت فعالیت ها را بیشتر کنیم و البته در سنگر علم هم باید تلاش را افزود.

سردار رزمجو بیان کرد: آینده انقلاب به دست دانشجویان است و وظیفه بسیج دانشجویی تربیت دانشجوی تراز انقلاب اسلامی برای مدیریت جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: هدف دشمن از جنگ روانی و تشدید اختلافات، براندازی انقلاب اسلامی است و به دنبال برنامه ریزی روی دانشجو و دانشگاه ها برای رسیدن به این هدف خود هستند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1492112
ارسال نظر
نظرات