شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1398/03/17 شناسه خبر: 1492945
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد:
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت: کمک‌های نقد و غیر نقد مردم به سیل‌زدگان از مرز ۲۸۰ میلیارد تومان گذشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛علیرضاعسگریان درباره افطاری‌های ساده در کشور نیز اشاره کرد و گفت: افطاری‌های ساده به مناطق سیل‌زده و همین‌طور مناطق محروم ارسال می‌شد و ما تلاش کردیم صد درصد نیت مردم را در این خصوص رعایت کنیم.

وی گفت: نکته افطاری ساده این بود که ما مبالغ جمع‌آوری شده را به استان‌ها می‌فرستادیم و در آنجا این مبالغ تبدیل به افطاری‌های ساده برای نیازمندان و محرومین می‌شدو هر کسی حتی با هزار تومان نیز می‌توانست وارد این کار خیر شود و اگر چه میلیاردها تومان در این خصوص جمع‌آوری شد و تعداد زیادی از مردم مشارکت‌های بالایی داشتند. 

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد درباره کمک‌های مردمی تاکنون با توجه به حوادث اخیر، گفت: در این ایام مردم خیلی کمک کردند، از جشن نیکوکاری قبل از آغاز سال جدید 62 درصد رشد کمک‌ها را داشته‌ایم و پس از آن با سیل مواجه شدیم که کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان از مرز 280 میلیارد تومان نقد و غیرنقد عبور کرد و این در حالی است که تمامی کمک‌هایی که به زلزله‌زدگان کرمانشاه شد 150 میلیارد تومان بود. 

عسگریان یادآور شد: توانستیم 150 هزار بسته کالای 200 هزار تومانی به محرومین ارائه دهیم و 140 میلیارد تومان نیز اطعام به هموطنان دادیم. 

وی گفت: در ماه مبارک رمضان نیز 100 هزار حامی برای ایتام و طرح محسنین جذب کردیم که کل سال گذشته 150 هزار حامی جذب شده بود و در حال حاضر 700 هزار حامی ایتام و طرح محسنین داریم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1492945
ارسال نظر
نظرات