شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:46 منتشر شده در مورخ: 1398/03/18 شناسه خبر: 1493156
حریق در دو اسکله ساحلی شهرستان دشتی/ آتش مهار شد
روز گذشته اخباری در خصوص حریق در دو اسکله های بخش ساحلی و عسلویه و قسمتی از کوه شهرستان دشتی فرا گرفت که با ورود به موقع تیم های عملیاتی اتفاء حریق مهار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس ؛ روز گذشته اخباری در خصوص حریق در دو اسکله های بخش ساحلی و عسلویه و قسمتی از کوه شهرستان دشتی فرا گرفت که با ورود به موقع تیم های عملیاتی اتفاء حریق مهار شد.

لنج تجاری در بخش ساحلی دلوار ۱۰۰ درصد در آتش سوخت

آتش‌سوزی در بندر بوالخیر بخش دلوار ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه روز گذشته جمعه به وقوع پیوست که نیروهای امدادی آتش‌نشانی این حریق پس از یک ساعت تلاش ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه مهار شد اما یک لنج تجاری ۱۰۰ درصد در آتش سوخت.

درویشی بخشدار دلوار در خصوص این حادثه اظهار کرد: در ساعات اولیه با ورود ناجی های مهار آتش توسط اداره بنادر مرکز استان به محل حادثه آتش مهار شد و خوشبختانه هیچ فردی در این حادثه آسیب ندید.

بخشدار دلوار افزود: علت اصلی حادثه هنوز مشحص نیست و کارشناسان در حال بررسی هستند که قطعا نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

شناورها بدون بیمه اجازه خروج از اسکله ندارند

حادثه آتش‌سوزی در نخل تقی ۲ شناور ۱۰۰ درصد در آتش سوختند، ۲ شناور بین ۵۰ تا ۶۰ درصد خسارت دید و یک شناور بیش از ۳۰ درصد دچار سوختگی شد.

رئیس مدیریت بحران استان با اشاره به حادثه آتش سوزی در نخل تقی از توابع شهرستان عسلویه عنوان کرد: هیچ شناوری بدون داشتن بیمه اجازه خروج از اسکله ندارد و یکی از الزامات داشتن بیمه نامه است.

 آتش سوزی در مناطق صعب العبور کوه سیاه شهرستان دشتی

نادری فرماندار شهرستان دشتی با اشاره به آتش سوزی در ارتفاعات کوه سیاه، گفت:  نیروهای مردمی، امدادی و عملیاتی، نیروهای محیط زیست و منابع طبیعی ،هلال احمر و آتش نشانی به محل آتش سوزی اعزام شده اند و هنوز از خسارات وارده اطلاعی در دست نیست و مدیریت بحران شهرستان در حال پیگیری می باشد.

وی همچنین در ادامه گفت: دیروز ساعت ۱۸ عصر آتش سوزی در یکی از مزارع روستای کردلان با همکاری نیروی های امداد و نجات خاموش شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1493156
ارسال نظر
نظرات