شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1398/03/18 شناسه خبر: 1493236
رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر:
تعامل با بدنه اجتماعی جامعه برای دانشگاه ضروری است
رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: دانشگاه باید در تعاملات اجتماعی نقش تاثیرگذاری داشته باشد و علاوه بر محیط علمی و فناوری و پژوهش باید با بدنه اجتماع درتعامل مستمر باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس ؛ رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد بوشهر گفت: دانشگاه باید در تعاملات اجتماعی نقش تاثیرگذاری داشته باشد و علاوه بر محیط علمی و فناوری و پژوهش باید با بدنه اجتماع درتعامل مستمر باشد. ما  این رویکرد را آغاز کرده ایم و تلاش و فعالیت دانشجویان این امیدواری را به ما داده است که به عنوان یک دانشگاه خاص مطرح باشیم.

 

 

محمد رضا بحرانی افزود: این دانشگاه به واسطه ویژگی هایی که دارد منحصر به فرد است، از جمله اینکه در بین دانشجویان آن می توان اقشار مختلف جامعه را دید از پزشکان متخصص تا اساتید و دانشجویان سایر دانشگاه های دیگر که برای تحصیل رشته دوم دراین دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

 

 

وی افزود: از ۱۸ خرداد ماه با توجه به آغاز آزمون های پایان ترم ما هر روز چند کنکور برگزار می کنیم زیرا هریک آزمون های ما به مثابه یک کنکور است. عوامل این چنینی سبب خاص بودن دانشگاه پیام نور و تفاوت آن باسایر دانشگاه ها شده ست.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1493236
ارسال نظر
نظرات