شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1398/03/18 شناسه خبر: 1493243
کارشناس مسائل سیاسی:

درخشش قدرت «جبهه مقاومت» در منطقه/ ایستادگی ملت ایران نقشه‌های دشمن را خنثی کرد

درخشش قدرت «جبهه مقاومت» در منطقه/ ایستادگی ملت ایران نقشه‌های دشمن را خنثی کرد
کارشناس مسائل سیاسی گفت: مقاومت ایران به الگویی برای کشورهای آزادی خواه جهان تبدیل شده و ایستادگی ملت نقشه‌های دشمن را خنثی کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا همایون رهبران در گفت‌وگو با سفیر افلاک، با اشاره به سخنان رهبری در حرم امام خمینی(ره) اظهار داشت: مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) بر مقاومت و ایستادگی تأکید فراوانی داشتند که نشان می‌دهد با مقاومت در برابر دشمن می‌توان در راستای اهداف تعیین‌شده حرکت کرد.

 

وی افزود: در طول این سال‌ها ایستادگی و مقاومت ایران سبب شده تا دشمنان علیرغم همه توطئه‌ها اما به هدف خود نرسند و این مقاومت الگویی برای بسیاری از کشورهای آزادی‌خواه جهان شده تا با تأسی از انقلاب اسلامی ایران و مقاومت بتوانند در برابر دشمن بایستند.

 

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به قدرت جبهه مقاومت در منطقه عنوان کرد: آمریکا به همراه برخی از کشورهای غربی در تلاش است تا با ایجاد ناآرامی، جنایت‌ها و به خاک و خون کشیدن انسان‌های بی‌گناه، به منافع خود برسند اما جبهه مقاومت امروز بسیار در منطقه قدرتمند شده و در کشورهای عراق، لبنان، فلسطین، سوریه و مقاومت دشمن را به عقب وادار کرده است.

 

وی تصریح کرد: در جای‌جای جهان هسته‌هایی از مقاومت ایجادشده که روزبه‌روز باقدرت بیشتر به مسیر خود ادامه می‌دهند و از سوی دیگر آمریکا و دیگر هم‌پیمانانش در حال افول و نابودی هستند.

 

رهبران با اشاره به اینکه رهبری فرمودند تا 25 سال آینده اسرائیل نابود می‌شود گفت: فرامین رهبری نجات‌بخش و امیدوارکننده است و با عمل به سخنان رهبری می‌توان در مسیر سعادت حرکت کرد؛ مقام معظم رهبری تأکید داشت تنها با ایستادگی و مقاومت می‌توان نقشه‌های دشمن را خنثی کرد و دشمن را به عقب راند.

 

وی بیان کرد: برای حل مشکلات نباید چشم به خارج از کشور دوخت چراکه حل مشکلات تنها درگرو اتکا به ظرفیت‌های داخلی و بی‌اعتنایی به دشمن است و ما در طول این سال‌ها با ایستادگی نشان دادیم که بدون دخالت بیگانگان می‌توانیم موفق باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1493243
ارسال نظر
نظرات