شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 13:06 منتشر شده در مورخ: 1398/03/21 شناسه خبر: 1494118
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) رباط کریم خبرداد:

جمع آوری ۷۰ میلیون تومان زکات فطریه/ دست خیر مردم بر سر نیازمندان رباط کریم

جمع آوری ۷۰ میلیون تومان زکات فطریه/ دست خیر مردم بر سر نیازمندان رباط کریم
برزگر بیان کرد: در مجموع سه شهر شهرستان، بیش از ۷۰ میلیون تومان زکات فطریه نقدی جمع آوری شده است و انتظار می رود این رقم با شمارش صندوقهای مساجد به ۲۰۰ میلیون تومان برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ برزگر رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز اظهار کرد: با هماهنگی های انجام شده امسال کمیته امداد، بهزیستی و خیریه حضرت فاطمه الزهرا(س) به صورت متمرکز در مصلی اقدام به جمع آوری زکات فطریه مردم کردند.

وی ادامه داد: امسال نیز مسئولیت جمع آوری و هزینه کرد زکات با کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان است و این شد تا این اداره بتواند به صورت متمرکز تمام هزینه ها را دریافت و سپس به حساب مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد و نیازمندان خیریه واریز کند.

برزگر ابراز کرد: ۶۰ پایگاه در سطح شهرستان استقرار یافته و حدود ۱۹ میلیون تومان زکات فطریه در مصلی امام خمینی(ره) رباط کریم جمع آوری و به حساب مددجویان واریز شد.

رییس کمیته امداد رباط کریم تأکید کرد: حدود ۵۰ مسجد نیز در سطح شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهر وجود دارد که آنها نیز زکات فطریه را جمع آوری و به حساب مددجویان واریز می کنند.

وی عنوان کرد: میزان زکات فطریه مردم نسبت به سال گذشته افزایش دوبرابری داشته و جای دارد از مردم رباط کریم قدردانی کرد.

برزگر بیان کرد: در نصیرشهر ۷میلیون و هشتصدهزار تومان زکات از مردم دریافت شده و مردم شهر جدید پرند نیز ۳۵ میلیون تومان زکات را به صندوق کمک های نقدی واریز کرده اند که در مجموع سه شهر شهرستان، بیش از ۷۰ میلیون تومان زکات نقدی جمع آوری شده است و انتظار می رود این رقم با شمارش صندوق های مساجد به ۲۰۰ میلیون تومان برسد.

به گزارش رباط نیوز، ۳۷۰۰ خانوار با جمعیت بیش از ۷هزار نفر تحت پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رباط کریم می باشند.

 

https://www.dana.ir/1494118
ارسال نظر
نظرات