شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:12 منتشر شده در مورخ: 1398/03/22 شناسه خبر: 1494419
پروازهای مسیر تهران- بوشهر به ۷۰ پرواز در هفته افزایش یافت
مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر گفت: پروازهای مسیر تهران - بوشهر به 70 پرواز در هفته افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل  سپاس ٬کمال دهقان‌منشادی مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: در پی لغو پروازهای شرکت هواپیمایی تابان در مسیر تهران-بوشهر که برخی معتقدند باعث افزایش قیمت بلیت هواپیما در این مسیر شده بود، مسئولان اداره کل فرودگاه‌های استان بوشهر تصمیم گرفتند از یک شرکت هواپیمایی دیگر برای فعالیت در این مسیر دعوت کنند.

 
وی گفت: با افزایش پرواز‌های فرودگاه بوشهر به دنبال  تنوع در ساعت پروازها و ایجاد رقابت مثبت در بحث قیمت‌ها و بالا رفتن کیفیت خدمات به مسافران هستیم.

مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر از افزایش پرواز در مسیر بوشهر - تهران خبر داد و افزود: از این پس با عقد قرارداد باشرکت هواپیمایی وارش ، ۱۴ پرواز رفت و برگشت در مسیر بوشهر- تهران در طول هفته به پروازهای قبلی اضافه شده است و اکنون ۷۰ پرواز هفتگی در این مسیر انجام می‌شود.

وی  با بیان اینکه در حال حاضر تعداد کل پروازهای فرودگاه بوشهر به ۹۴ پرواز افزایش یافته است، عنوان کرد:  قبلا شرکت‌های ایران ایر، آسمان، زاگرس ، قشم ایر ، آتا در مسیر تهران - بوشهر با ما همکاری داشتند که در حال حاضر شرکت وارش نیز اضافه شده است.

دهقان‌منشادی یادآور شد: به طور معمول در ایام تابستان  که مردم فراغت بیشتری دارند میزان تقاضا برای مسافرت افزایش دارد و به نسبت این تقاضا پروازها افزایش پیدا می‌کند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1494419
ارسال نظر
نظرات