شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1494570
امام جمعه قزوین:

انتقام جدی از دشمنان، تشویق الهی را به دنبال دارد/ آگاهی مردم از خدمات صادقانه نیروی انتظامی

انتقام جدی از دشمنان، تشویق الهی را به دنبال دارد/ آگاهی مردم از خدمات صادقانه نیروی انتظامی
عبدالکریم عابدینی با یادآوری حمله نظامی ایران به پایگاه عین‌الاسد گفت: هر چه جدی‌تر از دشمنان خدا انتقام بگیریم، خدای متعال بیشتر ما را تشویق می‌کند و امروز نیز فرصت انتقام را نباید از دست بدهیم و باید مجری خشم خدای متعال علیه دشمنان الهی باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز(یکشنبه) در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان قزوین که با حضور سردار رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور برگزار شد، با اشاره به شهادت دانشمند برجسته کشورمان شهید فخری‌زاده، ضمن محکوم کردن چنین اقداماتی اظهار کرد: برای آن شهید گرانقدر در پیشگاه خدای متعال علو درجات را مسألت داریم و می‌دانیم این اقدمات جز آنکه بر عزت و اقتدار اسلام و مسلمین بیفزاید، منفعتی برای دشمن نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه عزت و اقتدار امروز ما مرهون خون شهدای گرانقدری است که خدای متعال به دست آنها به ما عزت و آبرو بخشیده است، تصریح کرد: همه کارها را خدا انجام می‌دهد و همانطور که می‌گوییم به یاری خدا کرونا را شکست می‌دهیم، در این عرصه نیز از خدا می‌خواهیم کاری کند تا فرصت انتقام را از دست ندهیم.

امام جمعه قزوین با یادآوری حمله نظامی ایران به پایگاه عین‌الاسد گفت: هر چه جدی‌تر از دشمنان خدا انتقام بگیریم، خدای متعال بیشتر ما را تشویق می‌کند و امروز نیز فرصت انتقام را نباید از دست بدهیم و باید مجری خشم خدای متعال علیه دشمنان الهی باشیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه با تقدیر از خدمات صادقانه نیروی انتظامی بیان کرد: خدمات صادقانه نیروی انتظامی بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه مردم از خدمات ارزشمند نیروی انتظامی آگاهی دارند و قدردان این خدمات هستند.

وی تأکید کرد: حضور جدی و به جای نیروی انتظامی استان قزوین، امنیت بسیار خوبی را در این استان فراهم آورده است و در بحران‌ها و چالش‌ها این حضور بسیار پرنگ‌تر و تأثیرگذارتر است.

عابدینی عنوان کرد: نیروی انتظامی مائده معنوی خدا در سفره مردم است و به برکت این نعمت ارزشمند، امنیت را به خوبی در جامعه احساس می‌کنیم. امنیت از آب و نان مهمتر است و در قرآن نیز امنیت مهمترین موضوع در تشکیل جوامع معرفی شده است.

امام جمعه قزوین یادآور شد: قزوین از گذشته از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و امروز نیز همان سرمایه معنوی، فرهنگی و هویت دینی، ایمانی و اسلامی مردم ذخیره‌ای برای عزیزان عرصه امنیت و عدالت محسوب می‌شود.

وی در پایان از خدمات سردار مهدی حاجیان فرمانده سابق انتظامی استان قزوین قدردانی کرد و به سردار علی ابراهیمی فرمانده جدید انتظامی استان قزوین تبریک گفت.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1494570
ارسال نظر
نظرات