شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 18:22 منتشر شده در مورخ: 1398/03/24 شناسه خبر: 1494841
فرمانده یمنی :
حمله پهپادی موفق به فرودگاه «ابها»/ تمام فرودگاه‌ها و مواضع متجاوزان اهدافی مشروع است
سخنگوی رسمی نیروهای مسلح جزئیات دومین عملیات موفقیت آمیز ارتش و کمیته‌های مردمی علیه رژیم متجاوز سعودی و حمله پهپادی به فرودگاه ابها را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرتیپ یحیی سریع فاش کرد پهپادهای قاصف صبح امروز جمعه فرودگاه ابها عربستان سعودی را هدف قرار داد، در این حمله رادارهای هوانوردی در فرودگاه هدف قرار گرفت. وی از موفقیت این  عملیات و توقف فعالیت در فرودگاه در پی این عملیات پهپادی خبر داد.

 
وی که در صفحه شخصی خود در فیسبوک به این عملیات اشاره کرده بود، همچنین ادعاهای سعود‌ها مبنی بر رهگیری پهپادهای یمنی را تکذیب کرد و گفت ادعای نظام سعودی مبنی بر رهگیری پهپادها صحت ندارد، به لطف و فضل الهی، پهپادها با دقت بالایی به  اهداف خود حمله کردند.
 
یحیی بار دیگر تاکید کرد فرودگاه‌ها و مواضع نظامی کشورهای جنگ افروز و متجاوز دیگر امن نیست و عملیات ارتش و کمیته‌های مردمی تا زمانی که تجاوزگری و محاصره تحمیلی علیه ما ادامه داشته باشد، تشدید می‌شود.
 
سخنگوی نیروهای مسلح یمن بار دیگر از شرکت‌های هواپیمایی و غیرنظامیان خواست از فرودگاه‌ها و مواضع نظامی(عربستان) به سبب آنکه اهداف مشروعی هستند، دور شوند.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1494841
ارسال نظر
نظرات