شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:37 منتشر شده در مورخ: 1398/03/25 شناسه خبر: 1494878
نماینده مردم سنقروکلیایی:
تقاضای مذاکره با سنگ‌اندازی‌ها همخوانی ندارد/ خائنین، حل مشکلات کشور را به مذاکره گره زده‌اند
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گره زدن حل مشکلات کشور به مذاکره را کار خائنین به کشور بیان کرد..

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سیدجواد حسینی کیا در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد درباره بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن، اظهار داشت: بر مبنای فرمایشات رهبر معظم انقلاب مذاکره جایی معنا دارد که طرف مقابل عملا قصد مذاکره داشته باشد نه اینکه پس از مدتی زیر قول و قرار خود بزند چنین مذاکره ای عقلانی نیست.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب مبنی بر اینکه برای ترامپ هیچ پیامی ندارم، افزود: اینکه آمریکا برای مذاکره واسطه فرستاده به این معناست که آنها در موضع ضعف قرار دارند و می خواهند فرصت دیگری را از ما بگیرند و مقطعی دیگر ما را سرکار بگذارند.

حجت الاسلام حسینی کیا با تاکید بر اینکه سخنان رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر اینکه با آمریکا مذاکره نمی کنیم نشان از هوشمندی معظم له است، گفت: اگر آنها دنبال مذاکره بودند پتروشیمی ما را تحریم جدید نمی کردند و سنگ های دیگری جلو راه ما قرار نمی دادند زیرا این ها نشان از کینه و عداوت بیش از پیش دشمن است.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اینکه برخی ساده لوحانه فکر کنند آمریکا دنبال مذاکره و حل مشکل ما است به نوعی خائنین به کشور هستند.

حجت الاسلام حسینی کیا با تاکید بر اینکه به گفته حضرت آقا مذاکره با آدم دروغگو خلاف عقل است، گفت: نتیجه برجام توقف پیشرفتهای ملت بود نه تنها مشکلات کشور حل نشد بلکه شاهد آن هستیم کشوری که دم از انسانیت می زند ایران را تحریم دارویی کرده در نتیجه آمریکا تا آخر علیه ایران ایستاده ما هم باید قدرتمندانه ایستادگی کنیم.

وی با بیان اینکه امروز روز مقاومت در مقابل دشمن است، افزود: قطعا نفوذ منطقه ای و اقتدار ایران اسلامی باعث می شود آمریکا واسطه های بیشتری را بفرستد اما در توصیف امام راحل آمریکا همچون موجودی است که اگر در مقابل او مقاومت کنید پا به فرار می گذارد و اگر عقب نشینی کنید حمله می کند.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1494878
ارسال نظر
نظرات