شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:14 منتشر شده در مورخ: 1398/03/26 شناسه خبر: 1495159

تجلیل از اهدا کنندگان خون در رفسنجان +تصاویر

تجلیل از اهدا کنندگان خون در رفسنجان +تصاویر
به رسم هرساله ی مرکز انتقال خون شهرستان رفسنجان به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون از اهدا کنندگان خون تجلیل نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ عصر گذشته آیین تجلیل از اهداکنندگان خون با حضور فرماندار، رئیس مرکز انتقال خون و جمعی از دیگر مسئولین، جمعی از اهداکنندگان مستمر مرکز انتقال خون و خبرنگاران در هتل هیلان رفسنجان برگزار شد.

مهدی محمدحسینی رئیس مرکز انتقال خون در این مراسم از سابقه، فعالیتهای و میزان مراجعه کنندگان به این مرکز گزارشی ارائه نمود و مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان ضمن قدردانی از اهداکنندگان خون بیان داشت: با اهدای خون لحظه لحظه یک انسان بهره می برد و حیات آنها وابسته به این امر خیر است، ارزش کار اهداکنندگان خون بسیار بالاست.

هرندی با اشاره به حوادث منطقه اظهار داشت: تسلیم نمی شویم و عزت مندانه پیش می رویم، این دنیا مدیون ایرانی هاست به واسطه ی اصول و پایه های علمی، وحدت داشته باشیم بدانیم با همه امکانات و این سختی ها باید گلیم خود را از آب بکشیم، به مردم امید دهیم، به همدیگر نوید همکاری دهیم، با مردم در چهارچوب واقعیت ها صحبت کنیم.

در این آیین از جمعی از اهداکنندگان مستمر مرکز انتقال خون و همچنین جمعی از خبرنگاران فعال در خصوص فعالیت های این مرکز تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1495159
ارسال نظر
نظرات