شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:30 منتشر شده در مورخ: 1398/03/26 شناسه خبر: 1495215
رئیس پلیس آگاهی خبر داد؛
دستگیری ۳ تن از اعضای باندسرقت طلای منازل در دشتستان
رئیس پلیس شهرستان دشتستان از دستگیری سارقانی که با شگرد طلاجات شهروندان برازجانی را به سرقت می‌بردند خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل سپاس؛ سرهنگ سیدجواد رضوی  رئیس پلیس دشتستان در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: در راستای مقابله با سارقان ماموران مبارزه با سرقت پلیس دشتستان طرح شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به شناسایی سارقان طلاجات در برازجان بیان کرد: در پی وقوع سرقت  طلاجات منزل یکی از شهروندان برازجانی و تشکیل پرونده در پلیس آگاهی ، تحقیقات و بررسی‌های لازم از سوی ماموران برای شناسائی و دستگیری سارق یا سارقان آغاز شد.

رئیس پلیس دشتستان عنوان کرد: در نتیجه تحقیقات  میدانی انجام شده و بررسی اظهارات مالباخته، ۲ متهم شناسائی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر شدند.

سرهنگ رضوی با اشاره به دستگیری سه متهم خاطر نشان کرد: متهمان در بازجوئی‌های انجام شده  و در مواجهه با شواهد و مدارک ارائه شده از سوی ماموران پلیس آگاهی ضمن اعتراف به ارتکاب بزه انتسابی اقرار کردند که طلاو و جواهرات مسروقه را به مغازه  طلا فروشی فروخته‌اند که در ادامه تلاش‌های پلیسی مال‌خر نیز دستگیر و هر ۳ متهم پس ازتشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان به شهروندان توصیه کرد: حتی الامکان از نگهداری غیر ضروری مقادیر زیاد طلا و جواهرات در منزل اجتناب کنند و در صورت لزوم آن را به صندوق امانات بانک بسپارند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1495215
ارسال نظر
نظرات