شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:36 منتشر شده در مورخ: 1398/03/26 شناسه خبر: 1495293
استاندار کرمانشاه:
امنیت پیش‌درآمد توسعه و پیشرفت است
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه امنیت پیش‌درآمد توسعه و پیشرفت است، گفت: کرمانشاه یکی از استان‌های امن کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند صبح امروز یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه که با حضور سردار اشتری، مسئولان ارشد و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد اظهار داشت: امنیت حاکم بر کشور و استان کرمانشاه مرهون تلاش‌ها و از خود گذشتگی‌های نیروی انتظامی است

وی افزود: در طول مدت تصدی بنده در استان کرمانشاه شوک‌های سختی به استان وارد شد در این راستا شوک زلزله بسیار سنگین بود که با درایت مردم استان و مسئولین جلوی بسیاری از چالش‌هایی که ممکن بود به وجود آید گرفته شد.

استاندار کرمانشاه گفت: در بحران زلزله نیروی انتظامی، مرزبانی، شورای تأمین در ایجاد امنیت در منطقه زلزله زده نقش بسزایی ایفا کردند.

وی یادآور شد: در قضیه سیل هم شاهد تلاش‌های بی دریغ نیروی انتظامی، سپاه، شورای تأمین و … بودیم که اجازه ندادند اتفاق تلخی در این راستا رخ دهد.

بازوند در ادامه اشاره نیز به اتفاقات دی ماه ۹۶ داشت و ابراز داشت: با توجه به آمار بالای نرخ بیکاری در استان کرمانشاه، دشمن پیش بینی کرده بود که حجم اعتراضات در استان کرمانشاه بالاتر از دیگر استان‌ها باشد اما با تلاش‌های نیروی انتظامی، شورای تأمین و هوشیاری و بصیرت مردم چالشی در استان رخ نداد.

وی خاطر نشان کرد: بدون شک در استان‌هایی که نرخ بیکاری بالا باشد آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی بیشتر است اما در استان کرمانشاه علی رغم بالا بودن این نرخ با تلاش‌های نیروی انتظامی شاهد کاهش این آسیب‌ها هستیم.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه پیش درآمد توسعه و پیشرفت امنیت است، افزود: در این راستا نیروی انتظامی ثابت کرد برای عبور از بیکاری و مشکلات اقتصادی باید فضای امنی ایجاد کرد تا زمینه ورود جریان سیال سرمایه گذاری در استان فراهم شود.

وی بیان داشت: بدون اغراق استان کرمانشاه یکی از استان‌های امن کشور است که این امنیت بستر اقدامات فرهنگی و اقتصادی را هموار می‌کند.

بازوند سردار امان الهی را یک فرمانده مطالبه گر در همه زمینه‌ها معرفی کرد و گفت: در برخورد با آسیب‌های اجتماعی و همچنین در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری اقدامات شایسته ای انجام داده است.

وی افزود: امیدواریم سردار جاویدان که نیروی بومی استان است بتواند آن اقدامات را ادامه داده و نگاه ویژه ای به تقویت بیش از پیش نیروی انتظامی و مرزبانی استان داشته باشد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1495293
ارسال نظر
نظرات